5e6f60733bd91image.pngNové štětce se syntetickými štětinami od essence it’s BRUSH hour! nabízí fantastickou rozmanitost tvarů a velikostí pro vytvoření různých looků. Speciální jemná rukojeť dokonale pasuje do ruky a zajistí přesné nanášení všech textur.

Štětec na obličej precise

Jen štětec, který umí definovat kontury obličeje a zvládnout ty nejjemnější efekty, je pro Tebe ten pravý. Díky štíhlému a mírně zúženému tvaru štětce precise, lze nanést konturovací pudr i rozjasňovač přesně a efektivně.
5e6f5f36d70b0image.png

Štětec na make-up

Základní štětec pečlivě nanese na obličej všechny krémové textury od make-upu, přes krémovou tvářenku až po rozjasňovač. Díky optimální struktuře a velikosti bude Tvé líčení přirozené a bez jediné chybičky.
5e6f5f6de19f1image.png

Štětec na oční stíny blender

Oči mohou být zvýrazněny různými způsoby díky různým stylům líčení. Důležitá je nejen kombinace barev, ale také způsob, jakým se mísí na očním víčku. Štětec na oční stíny je ideálním pomocníkem pro vytváření plynulých přechodů.
5e6f5fb960e8bimage.png

Štětec na oční stíny precise

Pro ten nejpřesnější kontakt, pokud jde o oční make-up: s přesným štětcem na oční stíny dosáhneš nejpřesnějších linií nebo jednotlivých barevných detailů. S tímhle štětcem dokonale zvýrazníš vnitřní koutky očí, smícháš práškové i krémové oční stíny a vytvoříš výrazné líčení!
5e6f5fe32b87eimage.png

Štětec na oční stíny shader

Pro rovnoměrné nanesení základního stínu na víčko a následné vrstvení dalších barevných stínů. Štětec shader je absolutní nutností pro Tvůj bezchybný oční make-up!
5e6f601a4ea19image.png

Štětec na obličej

Štětec na obličej s méně pevnými a objemnými syntetickými štětinami je ideální pro hladké nanášení a míchaní práškových textur, jako je fixační pudr, bronzer nebo tvářenka. Nyní vytvoříš přirozený make-up rychle a bez námahy!
5e6f60463296fimage.png

Držák na štětce

Od teď už nikdy nebudeš hledat štětce po celé koupelně! Držák na štětce je ideálním pomocníkem jak na skladování štětců, tak i na jejich sušení. Díky
přísavce pevně drží na každém hladkém povrchu a Ty tak budeš mít štětce vždy po ruce.
5e6f605dc7bedimage.png

Více na ESSENCE.CZ
5e6f60a014730image.png

Reklama