Jeden z posledních dnešních příspěvků k batzarovému tématu mi poslala čtenářka Johankazarku. Pořídila si totiž s manželem dokonalé křeslo...


Milá redakce,

bazárky prostě miluju, ale ne takové ty špinavé hromady hadrů to ne. Ale takové ty krásné antikvariáty či bazary nábytku nebo teď dětského oblečení pro Matýska. Když jsem se s manželem vzali, hrozně se divil, proč chodím do takových hrabáren, než tam zašel taky. Odtáhli jsme si doslova náš první kus nábytku... a to byl překrásný starožitný ušák. Je to náš neoblíbenější kus nábytku, nejpohodlnější kojící křeslo široko daleko, a krásně se v něm čte schouleně sedě, a teď na něm usedá i náš skoro dvouletý Matýsek se svými hračkami a kouká na svoje PO „pohádky", tam se jedině vejde se všemi svými miláčky - medvěd, myš, krteček. A já s manželem na něm teď po večerech vysedáváme a čteme pohádky a do usnutí ho držíme za malinkou ručičku. To je náš největší kup z bazaru... prolézáme dál a těšíme se na další objevy.

Markéta alias Johankazarku

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

  • ... můj nejlepší úlovek!
  • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
  • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
  • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

Reklama