džínyŽeny odjakživa touží po perfektně padnoucích džínech. Zkoušíme stovky střihů... a většinou bezúspěšně. 87 % žen touží po džínech, které by jim seděly lépe, a dokonce 95 % žen si myslí, že dokonalé džíny vůbec neexistují! Zkoušíme úzké, rozšířené i rovné džíny, střihy, které slibují prodloužení nohou, nadzvednutí zadečku, zeštíhlení stehen nebo zdůraznění pasu... a většinou jsme zklamány. To se brzy změní!

Levi's® Curve ID - Revoluční dámské střihy

Značka Levi's® provedla nejrozsáhlejší globální průzkum zaměřený na střih oblečení v současné historii. Po celém světě oslovila 60 000 žen a zjišťovala jejich velikosti, tvary a, co je nejdůležitější, křivky. Na základě 3D tělesných skenů byly identifikovány tři základní tvary těla, které jsou vlastní 80 procentům žen. Podle těchto proporcí Levi's® připravil nový systém velikostí, které nesou označení Slight, Demi a Bold Curve. Velikost dámských džínů se již nebude určovat jen podle pasu, ale také podle rozdílu mezi obvodem boků a zadečku. Výsledkem je dokonale padnoucí džínová kolekce v historii, kterou od poloviny srpna můžete vyzkoušet i v českých a slovenských Levi's® Storech.

Jaké máte Levi's® Curve ID?

Nejste si jistá, k jakému typu postavy patříte? Pomohou vám to zjistit asistenti v Levi's® Storech. Změří vám obvod boků (10 cm pod pasem) a zadečku (20 cm pod pasem): právě rozdíl mezi nimi určí vaše Levi's® Curve ID – čím vyšší, tím výraznější máte křivky.

džíny

Slight Curve / Rovné křivky (rozdíl menší než 7,6 cm) – tento střih je určen pro rovnou chlapeckou postavu, je zúžený v bocích, krásně zformuje zadeček, a tak vám dodá ženské proporce a vy se budete cítit dokonale sexy.

džíny

Demi Curve / Normální křivky (rozdíl 7,6–12,7 cm) – možná máte křivky „tak akorát“, ale přesto se vám stává, že běžné džíny vám v bocích příliš nesedí? Střih Demi Curve podtrhne a zjemní vaše ženské tvary.

džíny

Bold Curve / Výrazné křivky (rozdíl 12,8–16,5 cm) – jste-li obdařena plnými ženskými křivkami, běžné džíny vám pravděpodobně v pase odstávají. Nový střih Bold Curve vaši postavu dokonale obepne a zvýrazní váš štíhlý pas.

džínyVšechny tyto proporcionální střihy jsou k dostání s různými typy nohavic – se zúženými, rovnými i mírně rozšířenými, a v mnoha barvách i povrchových úpravách – od černé přes celé spektrum modré včetně trendy vyšisovaných odstínů až po hit sezony - pudrovou šedou. Prostě... džíny Levi's® Curve ID jsou jediné džíny, které kdy budete potřebovat!

Dárek jen za vyzkoušení

Pokud se od 27. srpna stavíte v některém z Levi's® Storů a vyzkoušíte si nové střihy Levi's® Curve ID, získáte stylovou plátěnou tašku.

Více na levi.com/women

logo

lupa

Reklama