Dokonale čisté a zářivě lesklé nádobí? S výrobky značky Pur to bude hračka…

Mytí nádobí je každodenní rutina, kterou nám může zjednodušit volba kvalitního mycího prostředku. Společnost Henkel ČR představuje čisticí prostředky pro ruční mytí nádobí značky Pur vycházející z více jak padesátileté zkušenosti a působení v této oblasti. Produkty této značky zajišťují hloubkové čištění bez narušení povrchu nádobí a spojují silnou odmašťovací sílu a nejlepší mycí výkon pro perfektní výsledky při každém mytí. Použít je můžete na všechny typy nádobí a kuchyňských potřeb, je jedno, zda myjete nádobí ze skla, porcelánu, umělé hmoty, oceli nebo stříbra, stejně tak jsou vhodné pro očištění kuchyňských přístrojů a pracovních ploch.

NOVINKA - Řada produktů Pur DuoPower

PurNová řada produktů Pur DuoPower je díky svému inovovanému složení na českém trhu nejsilnější v odstraňování i těžce odstranitelných a zaschlých zbytků jídla a zároveň disponuje velmi silnou odmašťovací silou. Již žádné drhnutí, žádný problém. V nabídce ve čtyřech variantách: Lemon s osvěžující vůní citrónu, Apple s vůní jablek, Herbs&Mint s příjemnou vůni středomořských bylinek a nově také Grapefruit&Cherry s atraktivní lehce nasládlou vůní třešní a svěží vůní grepů. Dostupné v maloobchodní síti ve 3 velikostních baleních s DMOC: 29,90 Kč
(450 ml), 52,90 Kč (900 ml) a 74,90 Kč (1 350 ml).

Řada produktů Pur Pure&Natural

PurPříroda je místo, kde hledáme uvolnění a oddych pro tělo i mysl. Přináší nám smyslové potěšení pro oči, uši i nos. A právě přírodou je inspirovaná řada produktů Pur Pure&Natural. Zatímco každá kapka Pur Pure&Natural vytváří bohatou pěnu pro extra silný odmašťující účinek a nádherný lesk, přírodní výtažky z květů dodávají podmanivou vůni, která přináší maximální smyslový požitek z nejkrásnějších esencí přírody a provoní celou kuchyň. K dispozici je ve 3 variantách: Magnolia s okouzlující bohatou květinovou vůní, Green Tea & Jasmine kombinující podmanivou vůni jasmínu s osvěžující a revitalizující vůní zeleného čaje a Orange & Lemon Flower vnášející do každodenního života nádech exotické svěžesti. K dispozici je v 750ml balení s DMOC 52,90Kč.

Řada produktů Pur Balsam

PurŘada produktů Pur Balsam je velmi účinná proti odolné mastnotě, ale zároveň velmi jemná k pokožce rukou. Dermatologicky testované složení je k pokožce pH neutrální, takže je extra šetrné zvláště při přímém kontaktu s pokožkou během mytí nádobí. K dispozici je ve třech variantách: Aloe Vera obsahuje výtažky z rostliny aloe vera, která je dobře známá pro své blahodárné účinky na pokožku; Hands&Nails obsahuje calcium pantothenate, které zároveň pečuje i o vaše nehty; Camomile Essential Oils je obohacena o cenné esenciální oleje a jemné a pečující výtažky z heřmánku. Dostupné v maloobchodní síti ve 3 velikostních baleních s DMOC: 29,90 Kč (450 ml), 52,90 Kč (900 ml) a 74,90 Kč (1 350 ml).

Reklama