Každá žena chce mít dokonalou domácnost a zároveň být skvělou matkou. Jak skloubit péči o batole s perfektním úklidem? ROWENTA uvedla na trh technologickou novinku – vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2v1 (RY7557WH), který si okamžitě zamilujete!

rowentaVysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2v1 kombinuje účinnost vysoce efektivního tyčového vysavače a parního mopu. Díky unikátní patentované sací hubici DUAL CLEAN & STEAM je prach z podlahy odstraněn vždy před jejím parním čištěním.  Ušetříte tak čas ztracený vysáváním a následným vytíráním podlah! Veškeré tvrdé podlahy budou rázem bez poskvrnky a to díky jedinému pohybu. Nezáleží, jestli máte doma parkety, dlažbu, vinylovou či plovoucí podkladu – vždy si můžete snadno a pohodlně na rukojeti měnit množství páry v závislosti na typu podlahy. Pára je připravena během 30 vteřin, na což vás upozorní integrovaný ukazatel. Tento vysavač se může pochlubit pokročilou cyklónovou technologií, která má na rozdíl od neustále se ucpávajících klasických filtrů dlouhotrvající skvělé výsledky úklidu, navíc zajišťuje vysoký stupeň separace prachu ze vzduchu.

Vysavač ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 likviduje až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků, a to bez jakýchkoliv chemických přípravků, vystačí si pouze s obyčejnou vodou z kohoutku. Jelikož není třeba používat žádné přípravky, je úklid tímto vysavačem šetrný k životnímu prostředí a vhodný pro alergiky.

Díky odnímatelné nádržce na vodu, která má objem 0,7 litru, můžete bez obav uklízet až 40 minut nebo uklidit až 100 m2 bez nutnosti doplňování. Velkým benefitem vysavače ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1 (RY7557WH) je poloviční úspora drahocenného času, který můžete věnovat svým nejbližším! Součástí balení jsou 3 náhradní mopy. Doporučená cena je 7 999 Kč.

www.rowenta.cz

Čtěte také: