Snad každá žena touží po krásné a zdravé pleti. Málokterá ale ví, jak jí dosáhnout. Základem je udělat si chvilku jen pro sebe, třeba při večerní péči o pleť. Psychická pohoda se na pleti totiž odráží ve stejné míře jako výběr těch správných produktů. Čas strávený péčí o sebe sama je investice, která se dlouhodobě vyplatí. Astrid se proto snaží tyto chvíle ještě více zpříjemnit a přináší dvě novinky, díky kterým bude péče o pleť hračka. Proměňte nezáživnou rutinu v čas, který si užijete naplno!

Péče o vnitřní krásu se projevuje i navenek

Pravidelné a pečlivé odličování je jedním ze základních kroků na cestě k vysněné pleti. Češky si toho jsou vědomy a pravidelnou péči o pleť nepodceňují. Výzkum, který Astrid realizoval, aby zjistil, jaký vztah mají české ženy samy k sobě a ke svému okolí, ukázal, že 99 % českých žen pečuje o svou pleť. Většině z nich péče zabere do 15 minut denně. Se zvyšujícím se věkem se však zkracuje čas, který ženy péči o pleť věnují. Astrid věří, že stejně podstatná je i psychická pohoda, která se na stavu pleti výrazně odráží. S tím souhlasí více než tři čtvrtiny oslovených žen.

Omlazující síla vzácných olejů – tajemství nové řady Beauty Elixir

astridHedvábný čisticí pleťový olej Beauty Elixir nabízí luxusní a efektivní čištění pleti, které pro ni bude téměř jako pohlazení. Síla pistáciového, meruňkového, olivového a mandlového oleje spolu s bisabololem a vitaminem E pomáhá udržovat ochranný film pleti a zabraňuje jejímu vysušování. Pleť je tak po vyčištění hedvábně jemná, vláčná a rozjasněná s pocitem optimální hydratace. Pro to vše si pleťový olej Beauty Elixir zamilujete!

Odlíčení jemné pokožky očí se nesmí podceňovat

AstridOdličování očí je nedílnou součástí správného čištění pleti. Oblast okolo očí je z celého obličeje nejcitlivější, a proto je důležité používat velmi šetrné přípravky. Speciálně vyvinutý Dvoufázový odličovač očí a rtů Astrid Gentle Eyes účinně a zároveň šetrně odstraňuje i voděodolný make-up  a jemně pečuje o okolí očí a rtů. Složení obohacené o mandlový olej, známý pro své hydratační a zvláčňující vlastnosti, pomáhá chránit řasy a citlivou pleť v okolí očí. Komplex HYDRO ACTIVE, obsažený v odličovači, udržuje optimální hladinu hydratace pleti a dodává jí jemnost a vláčnost. Dvoufázový odličovač tak zanechá citlivou pleť rtů i očního okolí krásně čistou a hydratovanou.

Pleť bude jako v bavlnce díky micelární vodě

Astrid98 % českých žen se shoduje také na tom, že vyrovnané a spokojené ženy jsou pro okolí přitažlivější. K vnitřní spokojenosti jim napomáhá čas strávený s rodinou, pomoc blízkým a péče o ně, dostatek spánku a zdravý životní styl. S novou Micelární vodou 3 v 1 Astrid Soft Skin pleť odlíčíte a vyčistíte rychle a efektivně třeba i po náročném dni v práci a na vaše nejbližší vám tak zbyde více času. Micelární voda totiž účinně odstraňuje nečistoty a make-up a zároveň jemně čistí a odličuje celý obličej včetně očí a rtů bez podráždění či dehydratování pleti díky hydratačnímu komplexu HYDRO ACTIVE. Extrakt z bavlníku ohleduplně pečuje o citlivou pokožku a podporuje její jemnost a pružnost, D-panthenol pak pleť zklidňuje. Svěží a čistou pleť si navíc můžete užít dlouhé týdny díky novému ekonomickému balení 400 ml. Tuto micelární vodu také ocenili čeští spotřebitelé. V programu Volba spotřebitelů ji zvolili v kategorii pleťová kosmetika jako nejlepší novinku tohoto roku.