AVON představuje skvělou novinku pro horké letní měsíce: Rozjasňující BB krém Anew Ultimate 7S SPF 20, díkykterému bude vaše pleť vypadat dokonale i bez make-upu. Díky technologii Pro 7Sirtuin navíc dochází k redukci jemných linek již za dva týdny.

Anew Ultimate 7SPři vysokých teplotách naše pleť dostává zabrat. Vysoké teploty, slaná voda, vítr - to jsou faktory, které mají zásadní vliv na vzhled naší pleti. Proto AVON uvádí nový BB krém z řady Anew, který vaši pleť nejen vyživí, ale také dokonale sjednotí tón pleti.

Unikátní technologie Micro-Sheer+ odrážející světlo a složení s mikrokapslemi okamžitě splyne s tónem vaší pleti, sjednotí ho a pleť rozjasní.

„BB krém Anew Ultimate je skvělá volba na léto, a to díky jeho lehké příjemné textuře, která nezatěžuje pleť, a ochrannému faktoru SPF 20, jenž pleť chrání před slunečním zářením,“ uvedl oficiální vizážista Avonu Pavel Bauer. „Pokud máte suchou pokožku, doporučuji použít podkladový krém,“ dodal.

Další jedinečnou technologií obsaženou v Rozjasňujícím BB krému Anew Ultimate 7S je Pro 7Sirtuin, díky němuž je stimulováno 7 proteinů mládí a je zvýšena produkce kolagenu. To vede k následné redukci výskytu vrásek již za 2 týdny*.

Více na www.avon.cz

Reklama