BIOTHERMMáte pleť citlivou na různé změny? Možná právě teď při jarních výkyvech počasí prožíváte pravá muka. Vaše pleť je podrážděná, objevuje se na ní zarudnutí, je nepříjemně napjatá, loupe se a svědí. Tyto nepříjemné symptomy se přitom objevují kdykoliv a kdekoliv. Vaše pleť reaguje na jakékoliv změny citlivě a snadno ztrácí stabilitu.

Nejen změny podnebí, ale i další faktory, jako je stres, znečištění prostředí, hormonální změny, strava, představují pro citlivou pleť každodenní riziko. Pro všechny majitelky citlivé pleti máme dobrou zprávu! Na trh byla v únoru uvedena revoluční kosmetická řada AQUASOURCE BIOSENSITIVE od značky Biotherm. V této řadě najdete šest přípravků, které vám pomohou účinně hydratovat citlivou a nestabilní pleť.

AQUASOURCE BIOSENSITIVE

1. dermostabilizační hydratační přípravek nabízí majitelkám citlivé pleti pět záruk, díky nimž se nemusíte obávat podráždění:

  • 100% bez alkoholu
  • 100% bez parfemace
  • 100% bez barviv
  • Šetrné Ph
  • Testováno proti alergiím

Jako ekvivalent 5 000 litrů pramenité vody s ochrannou texturou zaručuje zklidnění podráždění, zarudnutí, napětí, svědění a odlupování.

Díky omega kyselinám 3 a 6 rostlinného původu, zabraňuje silným reakcím kůže na environmentální faktory, které mohou ohrozit její stabilitu.

Přírodní omega kyseliny 3 a 6 rostlinného původu můžeme nazvat pleťovými stabilizátory. Pomáhají totiž udržovat stabilitu pleti ve chvíli, kdy je ohrožena působením faktorů, které ji mohou oslabit. Mají schopnost tvarovat a udržovat ochrannou funkci kůže, posilují každou buněčnou membránu, posilují její odolnost, a tím snižují citlivost vůči všedním negativním vlivům. 

Alfalinoleová kyselina (omega 3) a linoleová kyselina (omega 6) bývají označované jako omega kyseliny rostlinného původu, protože jsou získávány přímo z rostlin, na rozdíl od omega olejů získávaných z ryb. Extrakty lze získat z jádra semen a zrn. Meruňkové jádro, rybízové semínko, sezamové semínko, hadinec, rýžové otruby: Všechna tato rostlinná semena jsou plná aktivních látek. Jsou zdrojem použitých omega kyselin rostlinného původu. 

Viditelné výsledky už během prvního týdne

Testy, které byly prováděny na ženách s citlivou pletí, přinesly dobré výsledky.

89 % žen zaznamenalo sníženou drsnost a vyšší hebkost pleti. Zarudnutí mizí, podráždění je zklidněné, napětí povoluje, svědění zmírněné, odlupování se snižuje.

Po 4 týdnech používání  byl klinicky prokázán 81,4% úbytek citlivosti pleti. Testované ženy zaznamenaly menší citlivost vůči chladu, větru a tvrdé vodě.

Mezi dalšími z pozitivních účinků dermostabilizačního krému Aquasource Biosensitive ženy popisovaly vyšší komfort, tón pleti byl vyváženější a textura pleti hladší.

Hydratace citlivé pleti

Citlivá a nestabilní pleť si vyžaduje také pečlivou hydrataci. Tomu vám pomohou hydratační výrobky Aquasource Biosensitive, které jsou k dispozici také ve variantě pro velmi suchou pleť. Pro křehkou pleť v okolí očí slouží Aquasource Biosensitive yeux. Tento výrobek je testován pro bezpečné použití s kontaktními čočkami.BIOTHERM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysoce šetrné čištění

Vlastníte-li citlivou pleť, jistě víte, že pozornost je třeba věnovat i jejímu čištění. A vědí to výrobci značky Biotherm, proto vám nabízí vysoce šetrné mléko a tonikum ve spreji.

BIOTHERM

Zklidnění náhlého zarudnutí

BIOTHERMUrčitě jste to už zažila. Přijdete z mrazu do vyhřátého bytu a na vaší citlivé pleti se během několika minut objeví nepříjemné rudé zabarvení. Toho se nyní můžete zbavit pomocí spreje proti náhlému zarudnutí Aquasource biosensitive SOS.

A teď pozor!

Chtěla byste kosmetiku AQUASOURCE BIOSENSTIVE  vyzkoušet, ale nevíte, jestli bude vyhovovat vaší pleti? Už brzy dostanete příležitost. Blíží se totiž soutěž spojená s testováním této kosmetické řady, ve které vybereme 15 čtenářek, které získají kosmetiku AQUASOURCE BIOSENSITIVE od Biotherm v hodnotě 2940 Kč.

Další informace o kosmetice  AQUASOURCE BIOSENSTIVE pro citlivou pleť naleznete také na microsite ZDE.

TŘI NOVÉ TVÁŘE KOSMETIKY BIOTHERM PRO ROK 2009

Pro vás všechny, které máte rády kosmetiku Biotherm, máme zajímavou informaci z kuchyně této značky.

Od ledna 2009 jmenovala značka Biotherm Sashu Pivovarovu, Mirhé Grimmelmann a Tashu Tilberg představitelkami ženy Biotherm.

Pokud chcete vidět, jak tyto krásné dámy vypadají, můžete se podívat na video spot:

Reklama