Řadu Idealia od Vichy si od svého uvedení oblíbily tisíce žen všech věkových kategorií pro její pozitivní vliv na kvalitu pleti: barvu, povrch a jas. Díky unikátnímu složení účinných látek obsažených v přípravcích Idealia dochází k rozjasnění, sjednocení a vyhlazení pleti. Sen o ideální pleti se stává skutečností.

  •  IDEALIA Vyhlazující a rozjasňující péče

vichy

Obsahuje 3% koncentraci účinné aktivní látky Kombucha získávané biotechnologickým procesem fermentace černého čaje. Kombucha je přirozeně bohatá na AHA + vitaminy + polyfenoly. Díky této vzácné kombinaci látek dochází k přeměně kvality pleti vrstvu po vrstvě: buněčné, pigmentové, cévní. Výsledkem je: vyhlazený povrch pleti, sjednocený vzhled pleti, redukce vrásek.

VichyGel-krémová textura obohacená o perleť pro okamžité projasnění pleti. Dostupná ve dvou texturách: pro normální až smíšenou pleť a pro suchou pleť. Vhodné pro ženy všech věkových kategorií i typů pleti, včetně té citlivé.

APLIKACE: Ráno a/nebo večer na dokonale čistou pleť.

PRO VŠECHNY TYPY PLETI VČETNĚ CITLIVÉ. HYPOALERGENNÍ.
BEZ PARABENŮ. NEKOMEDOGENNÍ. OBOHACENO TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY SE ZKLIDŇUJÍCÍMI, POSILUJÍCÍMI A REGENERAČNÍMI ÚČINKY.

MOC: 650 Kč / 50 ml

Další produkty z řady IDEALIA

  • IDEALIA PRO Intenzivní korektor proti tmavým skvrnám

Účinně působí proti 5 typům tmavých skvrn: pigmentové skvrny, skvrny vzniklé vlivem UV záření, skvrny v důsledku stárnutí, cévní skvrny, skvrny po akné.

Spojuje patentovanou technologie DRM Bright™ + LHA: poprvé v rámci péče je použita první generace aktivních látek schopných proniknout k nejhlubšímu zdroji tmavých skvrn, do dermis, a zabránit tak jejich vzniku. Díky komplexu DRM Bright™ jako trojice aktivních látek vybraných pro svou komplementaritu a synergický efekt (Eperulin + Procystein + Vitamin Cg) působí proti pigmentaci, proti zánětům a funguje jako antioxidant.

VichyGel-krémová textura umožňuje péči proniknout spolu s komplexem účinných látek hluboko do pokožky a zároveň ji hydratovat po dobu až 24H. Dodává pleti okamžitý sjednocený a rozjasněný vzhled.

APLIKACE: Samostatně ráno a/nebo večer na dokonale čistou pleť.
U suchých typů pleti se doporučuje aplikovat pod obvyklou denní nebo noční péči. V letním období se výrazně doporučuje přípravek aplikovat pod péči solární ochrany.

PRO VŠECHNY TYPY PLETI VČETNĚ CITLIVÉ. HYPOALERGENNÍ.
BEZ PARABENŮ. OBOHACENO TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY SE ZKLIDŇUJÍCÍMI, POSILUJÍCÍMI A REGENERAČNÍMI ÚČINKY.

MOC: 790 Kč / 30 ml

  • IDEALIA BB KRÉM BB krém pro ideální kvalitu a odstín pleti

VichyPrvní BB krém, který bojuje proti šedi nejen na povrchu pleti, ale odstraňuje šeď  také do hloubky. Okamžitě a trvale přetváří kvalitu a odstín pleti tak, aby dosáhla svého ideálu. Spojuje 3 technologie „proti šedi“ působících ve více úrovních kůže: 1. proti šedi na povrchu – make-up expertíza (růžové minerální pigmenty rozjasňují vzhled pleti a redukují skvrny), 2. proti šedi v hloubce – expertíza péče o pleť (Kombucha jako rozjasňující aktivní látka zvyšuje zářivost a jas pleti), 3. prevence proti šedi – fotoprotekční expertíza (SPF 25 poskytuje každodenní účinnou ochranu před UVA a UVB zářením). Jemná a lehce gelová textura se okamžitě přizpůsobí každé pleti, poskytuje jí 24H hydrataci, zjemňuje povrch pleti a vyhlazuje vrásky.

Dostupný ve dvou rozjasňujících odstínech: Claire a Medium.

APLIKACE: Ráno na dokonale čistou pleť.

PRO VŠECHNY TYPY PLETI VČETNĚ CITLIVÉ. HYPOALERGENNÍ. BEZ PARABENŮ. OBOHACENO TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY SE ZKLIDŇUJÍCÍMI, POSILUJÍCÍMI A REGENERAČNÍMI ÚČINKY.

MOC: 550 Kč / 40 ml

  • IDEALIA LIFE SERUM Sérum pro pleť zkoušenou životem

VichyPřináší nevídanou obnovu pleti již po 8 dnech. Sérum obsahuje jedinečné spojení látek LR2412 (derivát kyseliny jasmínové) a LHA (derivát kyseliny salicylové), jejichž výsledkem je obnova kvality pleti na povrchu i v hloubce. Díky této unikátní kombinaci aktivních látek působí na aspekty tzv. behaviorálního stárnutí – stárnutí v důsledku životního stylu. Výsledkem je: rozjasněná pleť, sjednocený odstín pleti, odpočatý vzhled, stažené póry, vyhlazená pleť

Krémová textura s delikátní květinovou vůní je obohacená o zlatou a růžovou perleť pro okamžité rozjasnění pleti. Vhodné pro ženy všech věkových kategorií i typů pleti, včetně té citlivé.

APLIKACE: Ráno a/nebo večer samostatně nebo pod krém na dokonale čistou pleť.

PRO VŠECHNY TYPY PLETI VČETNĚ CITLIVÉ. HYPOALERGENNÍ.
BEZ PARABENŮ. OBOHACENO TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY SE ZKLIDŇUJÍCÍMI, POSILUJÍCÍMI A REGENERAČNÍMI ÚČINKY. MOC: 899 Kč / 30 ml

  • IDEALIA OČNÍ Komplexní péče pro ideální pohled i bez make-upu

Péče s exkluzivní patentovanou technologií působící na oční okolí ve 3 dimenzích ideálního pohledu: 1. barva (tmavé kruhy pod očima), 2. povrch (drobné vrásky v okolí Vichyočí), 3. jas (stíny způsobené očními váčky). Obsahuje kombinaci aktivních látek: komplex DRM-Bright, vitaminy B3, kofein, LHA, rozjasňující pigmenty a vyhlazující prvky. Díky těmto látkám dochází k dvojí korekci očního okolí – optické (okamžité na povrchu) a biologické (dlouhodobé v hloubce pleti). Jedno gesto, trojí výsledek: neutralizuje tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje oční vrásky, rozjasňuje oční okolí.

S revolučním silikonovým aplikátorem pro ultrajemnou a preciznou aplikaci. Senzorická textura obohacená o perleť a rozjasňující pigmenty. Vhodné pro ženy všech věkových kategorií i typů pleti, včetně citlivé, i pro nositelky kontaktních čoček.

APLIKACE: Pomocí aplikátoru péči naneste na oční okolí směrem od očního koutku ke kraji oka. V případě potřeby pro lepší vstřebávání poklepte oční okolí konečky prstů.

PRO VŠECHNY TYPY PLETI VČETNĚ CITLIVÉ. HYPOALERGENNÍ. BEZ PARABENŮ. TESTOVÁNO POD OFTALMOLOGICKOU KONTROLOU. OBOHACENO TERMÁLNÍ VODOU Z VICHY SE ZKLIDŇUJÍCÍMI,  POSILUJÍCÍMI A REGENERAČNÍMI ÚČINKY.

MOC: 599 Kč / 15 ml

Reklama