Jaké zvolit svatební líčení?

Svatební líčení by mělo být romantické a jemné. Zároveň by také mělo něco vydržet. Nezapomeňte proto před samotným líčením použít podkladovou bázi, která dokáže zafixovat make-up po celý den. Abyste se na svatebních fotkách neleskla, určitě použijte pudr. V žádném případě ho ovšem nenanášejte silnou vrstvu, ať nevypadáte starší.
5b212624371b1obrazek.png

Svatební líčení je také dobré sladit s barvou vaší svatby. Barvy očních stínů proto slaďte s vaší svatební kyticí nebo s ostatními doplňky. Neponechejte nic náhodě a pro nalíčení řas zvolte voděodolnou řasenku. Při líčení také nezapomeňte dodržet pravidlo pouze jedné výrazné partie. Pokud tedy máte výrazně nalíčené oči, na rty použijte pouze světle růžovou rtěnku nebo barevný lesk.

Jak si připravit vlasy na svatbu?

Aby byl váš svatební účes opravdu dokonalý, je potřeba domluvit se se svým kadeřníkem na jeho vyzkoušení alespoň tři týdny dopředu. Takto získáte dostatečné množství času zkusit i jiné varianty účesu a promyslet zdobení vlasů tak, aby korespondovalo s ostatními šperky a svatebními šaty.
5b21263213d6bobrazek.png

Pokud si barvíte vlasy, nezapomeňte si nechat vaši barvu vlasů oživit a dobarvit nevzhledné odrosty. Barvení vlasů by mělo proběhnout ideálně týden před svatbou. Vyhněte se ale experimentování s novou barvou a raději vsaďte na jistotu, jinak byste na své svatbě totiž nemusela vypadat zrovna podle svých představ.

Pro perfektní vzhled vašich vlasů si také nechejte zastřihnout roztřepené konečky a udělejte si na noc vlasový zábal. Skvělým tipem je použít kokosový olej, který dokáže vlasy hloubkově zregenerovat, hydratovat a obnoví jejich ztracený lesk.

Svatební parfém – důležitý doplněk každé nevěsty

Vhodně zvolený parfém dokáže divy, a pokud se chcete na své svatbě cítit opravdu neodolatelně a přitažlivě, určitě na něj nezapomeňte. Na svatbu je jako stvořená třeba romantická dámská vůně Calvin Klein Eternity, která je jedinečnou souhrou svěžích citrusů, křehkých květin a měkkého dřeva.
5b2126420d575obrazek.png

Pro umocnění vůně si pořiďte celou parfémovou sadu, která se skládá z parfému, sprchového gelu a tělového mléka. Díky tomu budete vonět celá od hlavy až k patě a vůně zůstane intenzivní po celý den.
 

Uložit

Reklama