Hitem současnosti je lesklý a dokonale uhlazený účes, kterým se mohou pyšnit světové celebrity jako Heidi Klum nebo Katie Holmes. I přes to, že má skoro polovina z nás od přírody rovné vlasy, stejně je třeba vlasy vždy pečlivě upravit, aby byl rovný efekt opravdu dokonalý. Jenže která z nás může denně strávit tolik času před zrcadlem? Řešení nabízí dvojice osvědčených značek Schauma a 3 Weather Taft od Schwarzkopf, které spojily své síly a přicházejí na náš trh se zcela novou řadou pro péči o vlasy a tvarování účesu. Po použití nové řady Schauma Pro uhlazení a lesk a následného stylingu s řadou 3 Weather Taft Straight & Glossy je nyní možné dosáhnout nejmodernějšího lesklého a rovného vzhledu – a to rychle a jednoduše, bez použití žehličky na vlasy!

Nové řady kosmetických přípravků Schauma Pro uhlazení a lesk a 3 Weather Taft Straight & Glossy pro péči a tvarování účesu jsou spolehlivým partnerem pro všechny ženy, které sní o dokonale rovných a lesklých vlasech. Šetrně uhladí a vyrovnají i vlnité vlasy a navíc jim poskytnou fascinující zářivý lesk.

1. krok – péče o vlasy s přípravky Schauma Pro uhlazení a lesk

Nové intenzivní složení šamponu, kondicionéru a Uhlazujícího séra Schauma Pro uhlazení a lesk obsahuje vyživující jojobový olej a intenzivní vitamínovou péči. Ta obalí strukturu vlasu a vytvoří dokonale rovný účes, který dlouho vydrží. Od uhlazených vlasů se dobře odráží světlo, takže vlasy jsou potom oslnivě lesklé.

Řada Schauma Pro uhlazení a lesk obsahuje tyto přípravky pro péči o vlasy:

Ø       Šampon Schauma Pro uhlazení a lesk (250 ml) s jojobovým olejem a intenzivní vitaminovou péčí, která uhlazuje celé vlasy až po konečky. Pro dokonale rovné vlasy se 100% leskem.

o       K dostání je za doporučenou cenu 59,90 Kč.

Ø       Kondicionér Schauma Pro uhlazení a lesk (200 ml), který pečuje o vlasovou strukturu vlasů od kořínků ke konečkům.

o       K dostání je za doporučenou cenu 59,90 Kč.

Ø       Uhlazující sérum Schauma Pro uhlazení a lesk (150ml), které uhlazuje vlasy bez nutnosti použití žehličky na vlasy. Uhlazující sérum vyhlazuje strukturu vlasů pouze za běžného použití fénu, a to až po dobu 24 hodin. Vlasy jsou rovné a zářivě lesklé.

o       K dostání je za doporučenou cenu 89,90 Kč.

2. krok – styling s přípravky 3 Weather Taft Straight & Glossy

Řada 3 Weather Taft Straight & Glossy obsahuje pěnu, uhlazující balzám a lak na vlasy. Udrží každý vlas dokonale na svém místě, a to po celý dlouhý den. Přípravky nové řady Straight & Glossy obsahují mikro oleje, které rychle obalují povrch vlasů, zjemňují jej a odráží intenzivně světlo a dodávají tak vlasům okouzlující lesk.

 

Řada 3 Weather Taft Straight & Glossy obsahuje tyto fantastické přípravky pro úpravu účesu:

Ø       Pěnové tužidlo 3 Weather Taft Straight & Glossy (200 ml), zajistí rovný a přitom objemný a lesklý účes až na 24 hodin.

o       K dostání je za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Ø       Uhlazující balzám 3 Weather Taft Straight & Glossy (150 ml), s extra silnou schopností zajistí dokonale rovné a lesklé vlasy na déle než 24 hodin – bez nutnosti vlasy žehlit.

o       K dostání je za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Ø       Lak na vlasy 3 Weather Taft Straight & Glossy (250 ml), extra silný, poskytuje jemný rovný vzhled bez vln až na 24 hodin.

o       K dostání je za doporučenou cenu 89,90 Kč.

Optimálního výsledku dosáhnete, pokud zkombinujete všechny tři produkty z jedné řady: Pokud dáváte přednost péči, volte Schaumu Pro uhlazení a lesk, pro styling volte Taft Straight & Glossy. Pokud nepoužijete úplně všechny přípravky, nic se neděje. Určitě však nezapomeňte na použití uhlazujícího balzámu! Takže už žádná žehlička – stačí jen vyfénovat do sucha a výsledek bude hladký, zářivý a – dokonalý.

 

Reklama