Těšíte se na dovolenou? Už jste si naplánovali kam pojedete, ale stále nemáte vybraný hotel? Přinášíme vám několik žhavých tipů pro dovolenou v Turecku od cestovní kanceláře Alex www.ckalex.cz, se kterou naše stránky dlouhodobě spolupracují. Také vám chceme poradit, jaký hotel si vybrat.

Turecko

Turecko patří mezi destinace, které si získávají čím dál tím větší oblibu. A to díky zkušenostem, které si cestovatelé přivážejí zpátky. Za rozumné peníze dostanete dovolenou ve vysokém standardu. Turecko se navíc ve svých nabídkách specializuje na rodiny s dětmi, aby byla dovolená pro všechny co nejpohodovější.

Turecko je známé svou specifikou kuchyní, kterou musíte ochutnat! Sice většina hotelů nabízí jídla, na které jsme v Evrope zvyklí, ale stojí za to vyzkoušet místní pokrmy. Vedle skvělých služeb, které zde získáte, se v Turecku i velmi dobře nakupuje. Pokud tedy toužíte po dárkách, suvenýrech či módních oblečcích dobrých značek za nižší ceny, než jsou u nás, Turecko bude pro vás nákupním rájem.

Turecko

Nejdůležitější jsou pláže a moře. V Turecku je moře díky jižní poloze velmi teplé, písečné pláže s mírným vstupem do vody udělají radost nejen vám, ale také vašim dětem.

Jaké tipy jsme tedy pro vás vybrali? Je to jednoduché, celkou nabídku najdete na http://www.ckalex.cz/turecko/.
Máte rádi hotel se stravováním all inclusive? Všechno mít po ruce, nestarat se o nákup jídla či pití a jen si užívat? Vyberte si hotel s tímto typem stravování.

Turecko

Naším tipem je:

Hotel Gelidonya **** (Turecko, Kemer), stravování: all inclusive

Příjemný moderní hotel, skládající ze dvou budov se nachází v zahradě s pomerančovníky 800 m od centra Kemeru. Milovníky přírody uchvátí přírodní scenérie s pohledem na pohoří Taurus. Hotel má výborné umístění pro podnikání výletů za historickými památkami a dalšími zajímavostmi Turecké riviéry, má příjemnou a přátelskou atmosféru a proto sem mnoho hostů jezdí opakovaně. Doporučujeme rodinám s dětmi a všem, kteří hledají klidnou dovolenou v kvalitním hotelu.
Popis hotelu a ceny zájezdů v termínech, které vám vyhovují najdete zde.
Hledáte místo, které bude rájem pro rodiny s dětmi, bude o ně dobře postaráno? Chtějí vaše děti vyrážet na výlety a v hotelu dovádět v bazénu a na tobogánu? Vyberte si takový hotel, který ve svém rezortu nabízí svým klientům skluzavky a tobogány. V Turecku to není nic neobvyklého.

Naším tipem je:

Hotel Crystal Hotels - Family Resort ***** (Turecko, Belek), stravování: all inclusive

Tento komfortní hotel byl pojmenován podle průzračné křišťálově čisté vody, která omývá písečnou pláž přímo u hotelu. Rozmanitá architektura a mimořádně krásné okolí zde vytváří pohádkový ráj pro rodinnou dovolenou. Privátní písečná pláž dlouhá 150 m a široká 100 m, početné bazény s aquaparkem, hotelový komplex se zahradami, to vše na ploše 23 000m2, s kompletní luxusní nabídkou hotelových služeb přináší záruku spokojenosti i nejnáročnějším klientům.
Popis hotelu a ceny zájezdů v termínech, které vám vyhovují, najdete zde.

Dalším tipem na kvalitní hotel s tobogány je:

Hotel Eftalia Resort **** (Alanya, Konakli), stravování: all inclusive

Hotel Eftalia Resort je již osvědčenou volbou z naší nabídky. Tento hotelový komplex nabízí možnost odpočinku pro všechny věkové kategorie. Je vhodný především pro rodiny s dětmi, které uvítají nejen dětský bazén a dětské hřiště, ale i stále oblíbenější vodní skluzavky. Samozřejmostí jsou animační programy pro děti. Je zde velká nabídka různých sportovních aktivit i pro dospělé. Příjemnou procházkou se dostanete do malého letoviska Konakli, kde si můžete dát něco dobrého na zakončení dne nebo koupit suvenýr na památku. Do letoviska Alanya na větší nákupy se dostanete pohodlně místní autobusovou dopravou.
Popis hotelu a ceny zájezdů v termínech, které vám vyhovují najdete zde.

Máte raději polopenzi? Nechcete odolávat svodům stálé nabídky pokrmů a nápojů, řešit nechtěná kila z návratu z dovolené? Pak si vyberte hotel s polopenzí, pokud vás bude trápit hlad, místní restaurace a hospůdky určitě uspokojí vaše chuťové buňky! Navíc poznáte místní pokrmy.

Hotel Savk ***+ (Alanya), stravování: polopenze

Hotel Savk má ideální polohu. Leží přímo na nejhezčí písečné pláži Kleopatra Beach v Alanyi a přitom v centru města. V loňském roce prošel rozsáhlou rekonstrukcí hotelové haly, restaurace, má zbrusu nový sladkovodní bazén v zahradě u pláže a pro sezónu 2011 budou zcela modernizovány všechny pokoje na úroveň 4*. Příjemnou dovolenou zde mohou prožít jak rodiny s dětmi, které chtějí mít všechno po ruce - pláž, bazén i restauraci, tak i mladí lidé, kteří touží po zábavě v barech a diskotékách noční Alanye. U bazénu před hotelem vládne stále příjemná prázdninová atmosféra a není nic jednoduššího, než si od bazénu odskočit do vyhřátého moře. Alespoň si budete moci porovnat své opálení s ostatními na pláži. A jestli jste již od sluníčka unavení, sedněte si do stínu třeba na baru. Ten koktejl s ledem vypadá tak lákavě ...
Popis hotelu a ceny zájezdů v termínech, které vám vyhovují, najdete zde.

Reklama