Soutěž Můj malý velký hrdina, jejímž jsme mediálním partnerem, už probíhá pátý měsíc a za tu dobu přilákala k registraci pěknou spoustu těch, kteří si myslí, že mají doma malého psího hrdinu.

PsiNa stránkách www.mujhrdina.cz najdeme velkou spoustu příběhů, které jsou veselé, ale najdeme tu i takové, které jsou dojemné a smutné. Jeden z těch, který každého čtenáře musí chytit za srdce, je třeba příběh pejska Montyho. Monty byl nejenom velkým miláčkem své paničky Romany, ale navíc to byl ještě i skutečný zvířecí kavalír. Prý už na první pohled se zamiloval do fenky jménem Ňufina, se kterou si strašně rád chodil hrát. Jednoho dne se však z vycházky za svou čtyřnohou vyvolenou dlouho nevracel. Pro jeho paničku tak nastala muka hledání a čekání na svého pejska. Ono čekání však bohužel nemělo šťastný konec, protože Monty přišel o život, když se pokoušel Ňufinu odehnat ze silnice, po níž právě projíždělo auto. Pejsek Monty jistě je malým velkým hrdinou a zůstane tak navždy zapsán - nejen v mysli své paničky, ale i v srdci své psí slečny Ňufiny...

pes

PsiJedním z veselých příběhů, je třeba ten, který se přihodil Jack Russell teriéru, Jackovi, který se jednou, v nestřeženém okamžiku, vydal docela sám pražskou městskou hromadnou dopravou. Ještě jako malé štěňátko se při venčení svému pánečkovi zaběhl a těsně stihl naskočit do tramvaje, které se právě zavíraly dveře. Jízda tramvají však Jacka nejspíš dvakrát nezaujala, a tak hned na další stanici vystoupil. A udělal dobře! Na zahrádce nedaleké restaurace totiž seděla sympatická slečna, díky které se Jackovu páníčkovi podařilo svého malého zatoulaného cestovatele konečně najít.

Někteří malí hrdinové zkrátka dokážou pozoruhodné věci, zvlášť když se jejich majitelé třeba jen malou chvilku nedívají. :)

Pokud i vás zajímají další příběhy pejsků ze soutěže Můj malý velký hrdina, navštivte stránky www.mujhrdina.cz. Zde se dozvíte vše o soutěži a můžete tu také zaregistrovat svého malého hrdinu. Možnost registrace máte až do konce února. Těšíme se na vaše příběhy!