Kdo obléká bizár, vypadá divně, nebo se neobvykle chová, ten je většinou hodně vidět a mluví se o něm. Toho možná chtěla dosáhnout zpěvačka a rapperka Doja Cat, která na francouzský Fashion Week přišla se zvláštním odstínem pleti, byl totiž do zlata.

Kostkovaný blejzr, dlouhé zlaté nehty, krátce střižené vlasy, kalhoty do zvonu a zlatá pleť, tak se vystajlovala Doja na přehlídku kolekce jaro/léto 2023 značky A.W.A.K.E. A měla i zlatou rtěnku. Co se týče doplňků, zvolila masivní kruhy jako náušnice, velký prsten a sluneční brýle s modrými skly.

profimedia-0728081818.jpg
Foto: Profimedia

Čekaly bychom celkově i kontroverznější outfit, ale asi to nechtěla přehnat, i tak zářila dost. Pravděpodobně se inspirovala u živých soch, protože takovým dojmem opravdu působila. 

Doja se v poslední době líčí dost extravagantně, na dřívějším Fashion Weeku si nechala namalovat obličej na bílo-modrou, přidala výrazně červenou rtěnku a její outfit sotva zakrýval prsa. Jindy si zase nechala pomalovat celou hlavu včetně obličeje bílými kruhy. Co si přichystá příště?

Zdroj: Glamour, Allure, Hollywoodlife

Reklama