Jakub KočíDíky všem za krásné příspěvky!

Dnes se mi editace moc líbila, protože jsem si s vámi připomněl spoustu krásných písniček. Čtenářka Maje se mě po mailu zeptala, jaká že je ta moje osudová píseň a já jí musel odhalit smutnou realitu - sám už písně zas až tak moc neprožívám.

Trochu hudby jsem vystudoval a na škole jsme dostávali skutečnou teoretickou i praktickou hudební „nalejvárnu". Vypěstoval jsem si k písničkám zvláštní vztah - jakmile něco slyším, hned to začínám hodnotit, naskakují mi všemožné zákonitosti a poučky. Až mě to samotného štve. Tím nechci říct, že se mi písně nelíbí, jen od nich nemám asi potřebný odstup. Takže jsem musel čtenářku Maje zklamat.

Přesto mi došlo, že teď zrovna jedna písnička cloumá mou hlavou úplně nejvíc. Je to muzikálová věc Ty jsi ten déšť...

Vybral jsem si ji na první kolo castingů na Robina Hooda - tak uvidíme, třeba mi trochu změní osud.

V téhle souvislosti mě trochu zlobí Klárka, která si ještě žádnou z nabídnutých písniček nevybrala a to nás čeká casting už tuhle neděli a pondělí... ačkoli jste ji přesvědčovaly i vy, milé čtenářky, aby na casting šla, morálka jí dochází. No, snad ji nakonec přesvědčím, ale uvítám jakoukoli další podporu - zpívá moc hezky, to mi věřte.

Každopádně dnes se tedy loučím a těším se na příští týden, kdy si spolu zase užijeme nějaké pěkné témátko. Zíta si budete s Danou Svobodovou povídat o povánočním hubnutí.

Páčko!

Reklama