Valentýn - svátek všech zamilovaných nám pomalu ťuká na dveře a s ním i smutný čas pro všechny, kteří jsou sami a nemají ho s kým trávit. Shodou okolností i v naší redakci máme jednu takovou nešťastnou duši. Naši účetní Lucku.

 

Proč tomu tak je, to se zítra dozvíte. Rozhodli jsme se s prosbou o pomoc obrátit na vás. Na ženy, co mají kamarády, kteří jsou také sami. Jsou to smolaři a nemůžou si nikoho vhodného najít, možná dostali košem, možná někoho sami opustili.

 

A zatímco my ručíme za Lucii, že je to šikovná a milá mladá kočka, tak vy můžete ručit za nějakého správného, ale osamoceného chlapa. Najde se mezi vámi nějaká, co se ukáže jako správná dohazovačka?

 

POMOZTE NAJÍT CHLAPA PRO LUCII!!!

 

Zítra vydáme článek o Lucii, jaká je, co dělá a proč se dostala do situace, ve které se nachází. Ve středu si přečtěte o její představě ideálního chlapa. A ve čtvrtek s ní uděláme on-line rozhovor. Otázky jí můžete pokládat už teď SEM.

 

Jak na to?

 

Když si budete myslet, že znáte muže, který by mohl Lucku zaujmout, pošlete nám jeho jméno, telefon a e-mailovou adresu, na e-mail  lucie@zena-in.cz.

 

Jeho poté požádejte, ať jí o sobě pošle nějaké informace. Kdo je, čím je, co má rád, kolik toho sní, jestli má nějaké koníčky, sportuje a podobně. On si to samé o Lucce může přečíst v následujících dnech ve vydání našeho magazínu.

 

POZOR! Pokud přijde e-mail jen od muže, nebudeme ho my ani Lucie brát vážně. Je třeba, aby doporučení bylo od registrované čtenářky našeho magazínu.

 

Všechny události spojené s pokusem seznámit Lucii budeme pečlivě sledovat a přinášet vám denně ty nejčerstvější novinky o vývoji. K tomu, abyste se zapojili i vy, vás chceme dostatečně motivovat.

 

Kterou z vás potěšíme zájezdem?

 

Každý týden potěšíme ty čtenářky, na jejichž doporučení se Lucie rozhodne jít na schůzku. Kromě toho budou probíhat v rámci Deníku Lucie i další drobné akce, ve kterých budete moci být za svoji spoluúčast při řešení Lucčina problému odměněny. A to hlavní nakonec. Protože nám i Lucce na tom záleží, rozhodli jsme se věnovat pobytový zájezd té z vás, které se podaří doporučit toho nejsympatičtějšího ze všech mužů, s kterými se seznámí. Jaký a v jaké hodnotě se dovíte brzy. Sledujte Ženu-in!

 

Soutěž:John Galliano

Reklama