Dodržování pitného režimu především v letních měsících je dnes už snad pro každého samozřejmostí. Odborníci nás varují, co může nedostatečný přísun tekutin způsobit - od malátnosti a bolení hlavy až po vážná zdravotní rizika. Nezapomínáme ale v každodenním spěchu také na správný pitný režim našich dětí? Poradíme Vám, jak na to.

Děti jsou v neustálém pohybu, a proto by měly právě v létě mnohem více pít. Zároveň právě ti nejmenší z nás skoro žádný pocit žízně nemají. Pokud je rodiče dostatečně nekontrolují a téměř do pití nenutí, tekutin mají velký nedostatek. A která maminka by nechtěla zdravé a spokojené dítě. Jak ho ale přimět, aby často a dokonce rádo pilo? Řešením může být ovocný nápoj Capri-Sonne. Tento nápoj je nejen zdravý, ale rovněž se prodává v atraktivním a praktickém sáčku s brčkem. Specifický obal Capri-Sonne je velmi skladný a nerozbitný. Děti si ho mohou vzít s sebou do školy nebo na výlet a Vy se nemusíte bát, že se jim pití v batůžku rozlije. Capri-Sonne v sáčku rovněž drží neustále svou teplotu. Takže pokud ho ráno vyndáte z ledničky, můžete si být jistá, že se Vaše ratolesti budou moci osvěžit kdykoli během dne.

Capri-Sonne je k dostání v sedmi skvělých příchutích – jablko, berry cooler, multivitamín, mystic dragon, safari, starfruits a orange. Děti si specifickou chuť jednotlivých druhů jistě velmi rychle oblíbí, stejně jako veselé obrázky na obalech. A proto brzy zjistíte, že z pití mají radost a není to už pro ně nutná povinnost.

Proč zrovna Capri-Sonne?
- má atraktivní barevný obal
- díky praktickému sáčku s brčkem budou mít děti z pití radost
- sáček drží neustále svou teplotu
- sedm skvělých příchutí si děti rychle oblíbí
- nápoj je zdravý

Náš tip
Máme tu pro Vás jeden skvělý tip. Když dáte Capri-Sonne do mrazáku, můžete během chvilky „vyčarovat“ lahodnou mraženou dřeň. Teď v letních měsících určitě přijde vhod nejen dětem, ale i celé rodině!
Více informací najdete na www.capri-sonne.com.

Reklama