Vloni úspěšně studovala čtenářka telelot - udělala si bakaláře. A i jinak byl pro ni loňský rok úspěšný, to nejdůležitější se podařilo.

Tak to moc gratuluju, milá telelot! A děkuju za příspěvek, přeju krásný den i celý nový rok.


Přeji krásný první pracovní den 2014 redakci i všem Ženám-in ;-)

Loňský rok byl pro mě jednoznačně kladný, i když samozřejmě, jak už to v životě bývá, nebylo všechno tak, jak by si člověk přál. Ale to nejdůležitější pro mě se podařilo.

V březnu jsem odevzdala bakalářkou práci, přestože nám na poslední chvíli škola zkrátila termín o 14 dní a v květnu se mi podařilo ODSTÁTNICOVAT, i když mě týden před zkouškami postihla chřipka. Že se dopracuji až ke státnici jsem si na samém začátku studia ani nedokázala představit, ale sešla se nás prima parta, mladších (o hodně) i starších spolužáků, navzájem jsme si pomáhali, bylo to fajn.

Ačkoliv bylo studium pro mě fyzicky, psychicky i finančně náročné, nakonec se vše podařilo a já jsem za tuhle životní zkušenost moc vděčná. Ten šťastný „úlevný“ úsměv na tváři - jako že už mám vše za sebou :o) - vám posílám na fotce z promoce. Sice už v dalším studiu nepokračuji, bakalář mi úplně stačí, ale školy se jen tak nezbavím. Mladší dcerka se totiž vloni dostala na osmileté gymnázium, takže na ni teď budu mít i víc času a můžu jí se školou pomáhat, když bude potřeba.

tele

tele

Přeju hodně štěstí v novém roce a ať se vám všechno podaří;-)

telelot

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Prosím, další příspěvky už neposílejte, za chvíli se dozvíte, kdo vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA).

obal

Reklama