Snížená aktivita, neochota k pohybu, zvýšená unavitelnost, apatie a nechutenství jsou jedny z možných příznaků stárnutí.

diabetes

V průběhu stárnutí dochází u psů ke snížení hladiny kyslíku v krvi, ztíženému dýchání, snižuje se výkon srdce a zpomaluje se činnost mozku.

diabetesJakmile zpozorujete první příznaky stárnutí u Vašeho pejska, poraďte se s Vaším veterinárním lékařem, jak upravit životní styl Vašeho geriatrika a který přípravek k potlačení příznaků stárnutí by byl pro něj vhodný. Otestovat kondici Vašeho pejska můžete i zde.

Na trhu existuje velice šetrný přípravek Karsivan®, který prokazatelně zlepšuje kvalitu života stárnoucích psů. Účinná látka propentofylin působí na úrovni mnoha tkáňových soustav.

Působí příznivě na kardiovaskulární aparát a podporuje okysličování tkání tím, že rozšiřuje cévy na periferii krevního řečiště, tedy tam, kde je potřeba kyslíku nejvíce – všechny orgány v těle, srdce, mozek, svaly a pokožka.

Zvýšeným prokrvením mozku podporuje centrální nervovou soustavu, takže Váš psí kamarád bude opět pozorný, soustředěný a ostražitý.

Díky podpoře roztažení průdušek se mu bude lépe dýchat a s dobře prokrveným svalstem se nebude bránit oblíbeným procházkám.

Dopřejte Vašemu příteli delší a aktivnější život.

Více na www.karsivan.cz

Reklama