Řada Optimals přichází s hydratační novinkou. Kolekce pleťové kosmetiky Aqua Charge pleti dodá potřebnou vláhu a chrání ji před škodlivým UV zářením.

Řada pleťové masky a pleťového mléka obsahuje speciální Hydra Balance Complex zvyšující hydrataci a projasnění pleti, dále také extrakt z červené řasy, který pomáhá oživit dehydratovanou pokožku.

S příjemnou vůní moře…

OriflameRevitalizační pleťové mléko Optimals Aqua Charge okamžitě zvyšuje hydrataci kůže, reguluje lesk a díky SPF 15 chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Lehoučké mléko se snadno nanáší. Vhodné pro každý věk a každý typ pleti.

 Cena: 269 Kč

 Objem: 50 ml

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

OriflameOsvěžující pleťová maska Optimals Aqua Refresh redukuje výskyt drobných linek spojených s dehydratací kůže. Masku aplikujte na vyčištěnou pleť, nechte 10 minut působit a potom setřete vatovým tampónem. Vyhněte se okolí vašich očí.

Cena: 199 Kč

 Objem: 75 ml

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

OriflameNoční revitalizační pleťové kapsle Optimals Aqua Revitalise hydratují a vyživují pleť během vašeho spánku. Pleť je po probuzení krásně zvláčněná, hladká a odpočatá.

Cena: 379 Kč

 Objem: 14 ks

Sledujte aktuální slevu na www.oriflame.cz.

 Jak na to?

1. Každé ráno naneste pleťové mléko pro hloubkovou hydrataci a ochranu před slunečními paprsky.

2. Před spaním vmasírujte do pleti celého obličeje obsah jedné pleťové kapsle Optimals Aqua Revitalise pro noční regeneraci pleti.

3. Jednou až dvakrát týdně zklidněte žíznivou pleť povzbuzující maskou, která vás okamžitě osvěží.

Reklama