Lesk na rty patří mezi oblíbené kosmetické doplňky, k jehož objevu došlo již v roce 1930. Za tu dobu si mezi kosmetickými přípravky vydobyl své pevné místo. Rty díky němu získají zdravou barvu, objem, lesk a doslova tak ve finále prozáří celý obličej. Přírodní kosmetika Desert Essence představuje lesky na rty v bio kvalitě, které nejenže dodají rtům svěží lesk, ale díky obsahu jojobového oleje, bambuckého másla a směsí éterických olejů je navíc ještě zklidňují a chrání. Je tak pouze na vás, jestli svá ústa zahalíte do lehkého nádechu a chutě vanilky, malin, kokosu nebo červených hroznů.  

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

Desert Essence vznikla již před 30 lety v USA. Produkty této značky zaručují vysokou kvalitu v mnoha příjemných přírodních vůních, obsahující přírodní složky jako kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie a mandle, a to v BIO kvalitě. Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, ropné složky. Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí. Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Desert Essence

Desert Essence Organics vanilkový lesk na rty (11 ml) - lehce ochucený lesk na rty s obsahem jojobového oleje, bambuckého másla a směsí éterických olejů, které zklidňují a chrání rty. S nádechem vanilkové barvy. Orientační maloobchodní cena je 145 Kč.

Desert Essence Organics kokosový lesk na rty (11 ml) - lehce ochucený lesk na rty s obsahem jojobového oleje, bambuckého másla a směsí éterických olejů, které zklidňují a chrání rty. S nádechem kokosové barvy. Orientační maloobchodní cena je 145 Kč.

Desert Essence Organics malinový lesk na rty (11 ml) - lehce ochucený lesk na rty s obsahemjojobového oleje, bambuckého másla a směsí éterických olejů, které zklidňují a chrání rty. S nádechem malinové barvy. Orientační maloobchodní cena je 145 Kč.

Desert Essence Organics lesk na rty z červených hroznů (11 ml) – lehce ochucený lesk na rty s obsahem jojobového oleje, bambuckého másla a směsi éterických olejů. Zklidňuje rty, hydratuje je a chrání. S nádechem barvy červených hroznů. Orientační maloobchodní cena je 145 Kč.

Produkty Desert Essence jsou v České republice k dostání například v e-shopu na www.DesertEssence.cz.

Reklama