shutterstock-1825888148.jpg

Foto: Shutterstock

Vázy

Této sezóně vévodí výrazná svítidla, neutrální palety barev, nádech zeleně a spousta slunečního světla, která váš domov osvětlí skrze okna. Dekorace mohou udělat hodně, i když jsou celkem malé. V poslední době jsou moderní jedinečně tvarované vázy nebo vázy s rustikálními vzory. Dokážou ozdobit každý kout. A co teprve, když do nich přidáte barevné květy.

shutterstock-1887524257.jpg

Foto: Shutterstock

Světla

Dalším důležitým prvkem jsou svítidla. Dokážou okamžitě oživit interiér a světlo, které z nich vyzařuje, nás dokáže uvolnit. Vintage design, jedinečně tvarované lampy, neonové nápisy… pro každou náladu existuje ten správný druh světla.

shutterstock-597198908.jpg

Foto: Shutterstock

Zeleň

Během lockdownu si mnoho lidí pořídilo domů více zeleně.  Jde o velmi vítaný doplněk k výzdobě interiéru. Rostliny mohou prostoru snadno dodat nádech jedinečnosti a osvěžit ho. Pokojové rostliny, jako jsou palmy, kapradiny, lopatkovec, monstera, zamiokulkas, difenbachie i často neprávem opomíjený tchýnin jazyk, vypadají perfektně. V zimě se nebojte zeleň ještě přidat. Není venku, bude aspoň doma.

palnt.jpg

Foto: Shutterstock

Nábytek

Od elegantních židlí po minimalistické jídelní stoly… Elegantní a esteticky příjemný design je dnes téměř nutností. Neformální směs moderní elegance a citlivosti ocení nejeden člověk, zejména při práci z domova.

shutterstock-1673749537-1-.jpg

Foto: Shutterstock

Zdroje: Autorka článku, Good House Keeping, Indian Express