Máte rádi čerstvé ovocné šťávy? Nebo jste příznivcem míchaných koktejlů? Pak právě pro vás máme čtyři jednoduché recepty na šťavnaté nápoje plné vitaminů, k jejichž přípravě nebudete potřebovat nic jiného než vybrané ovoce, zeleninu a odšťavňovač nebo mixér.

 

Odšťavňovač Philips Alu HR 1861 s dvoulitrovým odnímatelným zásobníkem na dřeň a s extrémním příkonem 700 W pro odšťavňování bez námahy nabízí dvě nastavení rychlosti pro měkké a tvrdé plody. Díky mimořádně dlouhé plnicí trubici vhodné i pro celá jablka již nemusíte jednotlivé plody krájet, loupat nebo z nich odstraňovat pecky. Inovativní mikrosítko pro maximální výtěžek odšťavnění naplní vaši sklenici dokonale čirou 100% šťávou, aniž by došlo k nevítaným ztrátám. Pro větší bezpečnost lze přístroj zapnout až po uzavření nádoby dvěma svorkami z kartáčovaného hliníku. Gumové podložky pak zaručují výjimečnou stabilitu. Pohodlné používání zpříjemňuje jak možnost snadného a pohodlného uložení síťové šňůry, tak i fakt, že všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Součástí příslušenství je i 1,5 litrový džbán na šťávu s odnímatelným oddělovačem pěny a čisticí kartáček.

 

Odšťavňovače Philips HR 1858/90 a HR 1858/55 s velmi silným motorem o příkonu 650 W přináší zvlášť rychlé odšťavňování, přičemž nabízí dvě nastavení rychlosti pro měkké a tvrdé plody. Díky mimořádně velké plnicí trubici již nemusíte jednotlivé plody krájet, dokonce se do ní bez problémů vejdou i celá jablka. Inovativní mikrosítko pro maximální výtěžek odšťavnění naplní vaši sklenici čerstvým 100% džusem, aniž by došlo k jejím ztrátám. Pro větší bezpečnost lze oba modely zapnout až po uzavření nádoby dvěma svorkami. Protiskluzové podložky pak zaručují výjimečnou stabilitu. Pohodlné používání zpříjemňuje nejen dvoulitrový odnímatelný zásobník na dřeň a 1,2 m dlouhá síťová šňůra, ale i fakt, že všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Navíc součástí příslušenství tohoto odšťavňovače je i 1,5 litrová nádoba na šťávu.

 

1 x červená řepa

2 x jablko

4 x mrkev

1 x zázvor (využijete cca 1 cm)

 

Ovoce a zeleninu očistěte, vhoďte do odšťavňovače a můžete hned podávat!

 

3 x jablko

3 x hruška

1x citrón nebo limeta

 

Mixér Alu HR 2094 s příkonem 750 W a objemem nádoby 1,5 l přináší dokonalé mísení, mixování a drcení. Během pár sekund si tak můžete vychutnat jedinečný koktejl, ovocnou směs nebo polévku, vše dokonale jemné, šťavnaté, husté, smetanové, ledové nebo koktejlové. Osvětlený přepínač nabízí více rychlostí pro jednoduchý provoz podle vlastních požadavků, navíc na něm najdete i speciální osvětlená tlačítka pro náročné funkce: drcení ledu, „smoothie“ a pulzní regulaci. Čtyři vroubkované nože si poradí nejen s ledem, ale postarají se vždy o dokonalé promísení všech složek. Během používání jistě oceníte, že skleněnou nádobu, odnímatelný nůž a sítko na ovoce lze umývat v myčce nádobí, vhod přijde i prostor pro uskladnění síťové šňůry. Pro větší bezpečnost je mixér vybaven přísavkami pro stabilní a bezpečné používání. Součástí balení je i praktický odměrný 50ml pohárek.

 

Mixér Philips HR 2061 s příkonem 600 W je vybaven plastovou nádobou o objemu 2 l.  S pěti rychlostmi, pulsní regulací, speciálním nastavením pro smoothie a tlačítkem pro drcení ledu přináší dokonalé mísení, mixování a drcení. Během pár sekund si tak můžete vychutnat jedinečný koktejl, ovocnou směs nebo polévku, vše tak jemné, jak si budete přát. Součástí balení je i praktický mlýnek pro mletí nejrůznějších druhů ořechů. Během používání pak jistě oceníte, že nůž jde jednoduše vyndat a umožňuje tak snadné a rychlé čištění.

 

Jablečné smoothie s podmáslím a malinami

1 x zelené jablko (oloupané, nakrájené na kostky a vychlazené)

150 ml ledově vychlazeného podmáslí

100 g malin

 

Jablko spolu s podmáslím dejte do mixéru a alespoň na minutu spusťte funkci smoothie, než bude vše dokonale promícháno. Vlijte do sklenic, rozmačkejte maliny a za pomoci lžičky je vmíchejte do připraveného nápoje. 

 

Okurka a jablečný džus

1 x okurka

300 ml ledově vychlazeného jablečného džusu

 

Okurku oloupejte, odstraňte semínka a nakrájejte na menší kousky. Vše vložte do mixéru a mixujte na MAX alespoň po dobu jedné minuty. Podávejte chlazené, jako osvěžující letní drink.

 

Více na www.philips.cz

Reklama