fAussie vám přináší slunce v lahvi pro vlasy, které nadšeně září krásou…

Tým Aussie pevně věří tomu, že je důležité přinášet do každodenního života trochu slunečního světla, i když zrovna má ne příliš optimistická předpověď počasí jiné plány. Troše radostného nadšení, které se nás ve slunečním svitu zmocní, může trvat dlouho, než děvčeti dodá jarní náladu a pocit, že je absolutně fantastická. Kdybychom jen mohli dostat ten pocit do lahve… Ale počkat, vlastně můžeme!

Přesně taková je nová kolekce Aussie Miracle Shine – dávka slunce v lahvi, která vám zaručeně přinese na pohled prakticky oslepující záři. Vystupte ze sprchy s dokonale lesklými a zářivými loknami a počkejte na komplimenty. Není nic lepšího než vědomí, že vaše koruna krásy září dokonalostí. Určitě také neuškodí vědět, že si všichni kolem nasazují sluneční brýle, aby své oči chránili před vaší oslepující krásou (a možná tak i maskují závistivé pohledy).

Samozřejmě bychom měli dodat, že jsme povolali pár tajných zbraní z našeho australského dědictví, abychom vůbec mohli takového lesku dosáhnout – záři nám pomohl povzbudit perleťový prášek a australský ženšen. Vy (a všichni ve vašem zorném poli) nám za to poděkujete.

Šampon Aussie Miracle Shine 149 Kč

Balzám na vlasy Aussie Miracle Shine 149 Kč

Hloubková maska Aussie Miracle Shine 3 Minute Miracle 179 Kč

dfdfg

Reklama