AquaBabes ve složení Angeé, Elly, Anna, Barbora, Ivy a Karolina jsou studentky uměleckých škol, které se daly dohromady na konkurzu světového hudebního vydavatelství Universal Music. Se svým singlem „Neříkej mi baby“ slaví velký úspěch, navíc si zahrály v reklamě oblíbené pramenité vody Aquila. V současné době se připravují na další vystoupení a také pracují na nové písni.

Vaše píseň Neříkej mi baby má na youtube.cz už přes milion shlédnutí. Jaké z toho máte pocity? Čekaly jste takový úspěch?
Jsme nadšené, máme obrovskou radost! Takový úspěch jsme rozhodně nečekaly, přeci jen jsme se publiku představily teprve před třemi týdny, je to neskutečné.:)

Navíc na Mattoni koktejl festivalu jste vystoupily poprvé naživo. Jak se vám líbilo zpívat naživo před tak velkým publikem?
Na naše první vystoupení jsme se poctivě připravovaly, takže stačilo jen si ho užít a předat společnou energii divákům, což se nám snad podařilo, ohlasy byly pozitivní.:)

xx

Nyní vás čekají další živá vystoupení. Máte nějaký sen, kde byste opravdu chtěly vystoupit?
Už i vystoupení na Mattoni koktejl festivalu na Václavském náměstí před tisíci diváky bylo kouskem splněného snu. Jednou se nám třeba podaří zaplnit O2 arénu ;)

A prozradíte nám, zda připravujete další hit? O čem bude?
Celé léto budeme pracovat na dalším singlu, ale o čem bude, zatím neprozradíme, nechte se překvapit.:)

O čem vlastně budou vaše další písničky, co chcete svou hudbou vyjádřit?
Rády bychom s našimi posluchači sdílely radost z hudby, kterou máme, předaly dobrou, pozitivní náladu, aby se u našich písní bavili a třeba si i zatančili. Tímto směrem bychom naši tvorbu chtěly vést. 

ccc

Zahrály jste si také v reklamě. Jaké to bylo stát před kamerami?
Měly jsme skvělý tým a panovala pohodová nálada. Kamery jsme tedy téměř nevnímaly a vše probíhalo přirozeně a spontánně. Moc jsme si to užily.:)

Nemáte teď také v úmyslu zkusit i herectví?
Nad tím jsme nepřemýšlely. Zatím se chceme plně věnovat zpěvu a tanci. Ale každá takováto zkušenost je dobrá.;)

Co na váš úspěch říká okolí, vaše rodina, kamarádi, spolužáci?
Rodina a kamarádi nám jsou velkou oporou. Rády bychom jim tímto moc poděkovaly za jejich velkou podporu, velice si toho vážíme!

A vaše plány do budoucna, máte nějaké nebo raději necháváte vše osudu?
Plánů do budoucna máme mnoho. (Ano, osud k tomu asi taky přispěje), pro teď se ale soustředíme na vydání nového singlu a na vytváření show pro live vystoupení.

ccc

Zdroj:Tisková zpráva

 

Reklama