Tématem dnes bylo cestování do práce. Téma skončilo, je na čase věnovat dárek a vyhlásit řešení dnešní orientační hádanky. Tak tedy...

Vyhlašuji konec cestování do práce! Od nynějška již všichni budeme pracovat z pelechu. No, dobře, přeháním. Cestování do práce bylo dnes tématem magazínu a je teď mojí milou povinností, vybrat jednu z vás, přispěvatelek, které pošlu slíbený dárek - knížku Jak hledat a najít zaměstnání a sladkost Milka ChocoLilaStix.

Z příspěvků jsem vybral zcela náhodnou metodou čtenářku...

GRATULUJI!
Dárek očekávejte poštou. Odesíláme cca jednou za 14 dní.

Zítra!

Denní téma vyhlašujeme i na zítřek. Tentokrát budeme probírat pololetní vysvědčení. Editorkou dne bude Alexandra Stušková. Více o tématu se dozvíte, když kliknete na následující odkaz...

DNEŠNÍ HÁDANKA

Začněte na hlavní straně našeho magazínu a následujte tuto cestu...

Levá 4 + pravá 2 + dolů 6 = výsledek.

Druhý parametr...

Rdn + Tht + Dth = výsledek.

Otázka: Jak je výsledek, tedy jak zní název článku?

Jaké je řešení? Čtvrtá rubrika zleva na horní liště je rubrika Rodina (první tři souhlásky: Rdn), druhá podrubrika zprava v rubrice Rodina je Těhotenství a porod (Tht), šestý článek v podrubrice Těhotenství a porod byl celou dobu soutěže článek Do těhotenství chlapy netahejte, můžete za něj vy (Dth) - ten je i správnou odpovědí na dnešní hádanku.

Uhodla jste? Doufám, že ano. A já už se dnes s vámi loučím, milé čtenářky. Přeji krásný zbytek dne a pohodovou cestu z práce!

Reklama