Přinášíme 4 tipy na kvalitní matrace pro příjemný spánek. A protože jsme každý jiný, musíme vždy vybírat podle toho co vyhovuje právě nám. Při výběru matrace je zkrátka třeba být trochu sobec.

1. Dokonalá matrace - pružný rošt VALTY® s matrací

Pružný rošt s matrací VALTY® lze nazvat dokonalou matrací, která se vyrábí již téměř čtvrtstoletí. VALTY® zajistí anatomicky správnou podpěru těla i výtečnou hygienu lůžka. Tvrdost roštu lze přizpůsobit váze a lze ji v průběhu užívání i změnit, což je unikátní výhoda tohoto lehacího systému. VALTY® tak vyhoví jak vyznavačům tužšího spaní, tak i fajnšmekrům, kteří vyznávají maximální pohodlí.

2. Pro ty, kteří mají rádi maximální pohodlí – VALERIA s paměťovou pěnou

Moderním materiálem pro výrobu matrací je tzv. paměťová pěna. Tento materiál reaguje na teplotu a zatížení, přesně se přizpůsobí tvaru těla. Poddajný povrch matrace šetří klouby a napomáhá správnému oběhu krve během spánku. Matrace Valeria má unikátní konstrukci - na povrchu jsou použity dva typy značkové líné pěny Celsio®. Matrace se vyrábí ve třech tvrdostech a nabízí opravdu velmi pohodlný spánek.


 
3. Každému na míru – komfortní matrace SOFIA COMFORT ze studené pěny 

Matrace ze kvalitní studené pěny také patří k tomu nejlepšímu, co na trhu matrací najdete. Značková studená pěna CELTEX® se vyznačuje výtečnou elasticitou i prodyšností. Sendvičová matrace Sofia Comfort se nabízí v několika tvrdostech. Zónová konstrukce zohledňuje i výšku postavy spáče (v oblasti ramen, pánve a pat je lehací plocha o něco měkčí, v oblasti bederní páteře naopak zpevněná). Paměťová pěna po celé ploše matrace dodá příjemné pohodlí při ležení. Horní vrstva paměťové pěny není lepená – lze ji tak v případě potřeby např. vyvětrat nebo vyměnit.


 
4. Královské poležení – vysoká matrace STEFANIA

Hledáte vysokou matraci s vysokým komfortem? Vyzkoušejte letošní novinku – matraci Stefania s unikátní dvojitou pružinovou konstrukcí. Obě pružící vrstvy jsou od sebe odděleny kvalitní PUR pěnou, která zajistí, že taštičky a minitaštičky pracují nezávisle na sobě. Matraci lze používat z obou stran. Strana s minitaštičkami působí tužším dojmem, strana s taškovými pružinami má naopak vyšší elasticitu. Matraci lze pro ještě vyšší komfort doplnit některým z topperů (horní tenká matrace). 
JMP Studio zdravého spaní®
www.loznice.cz
 

Reklama