Vzniku nových salonů současná doba spíše nepřeje. O to větší událostí nadcházející sezony je otevření nového kadeřnického a kosmetického salonu Tomas Arsov Hair and Beauty Institute.

Salon vzniká v samém centru Prahy, v ulici V Jámě, poblíž frekventované zóny Vodičkovy ulice a Václavského náměstí.

Tomas Arsov Hair and Beauty Institute.

„Vím, že doba je těžká a konkurence velká, ale vůbec mě to neodrazuje,“ usmívá se Tomáš Arsov, vlasový stylista a autor projektu. „Štěstí v každé době přeje odvážným a připraveným a prostor pro dobré nápady a kvalitní služby vždy existuje. V salonu chci nabídnout to nejlepší - ale za dostupné ceny. Kvalitní služby uprostřed zcela exkluzivních prostor,“ popisuje Tomáš Arsov, vlasový stylista a autor projektu. Ví, že konkurence je velká a doba také, ale nebojí se jí. Je přesvědčený, že jeho salon nabídne dostatečně odlišné a svébytné služby.

„Budeme samozřejmě poskytovat běžný servis, jako je barvení vlasů a střih, důležitá je pro nás perfektně odvedená práce,“ dodává. Více zatím prozrazovat nechce, aby měl pro své budoucí klientky před otevřením i nějaké překvapení. A překvapením zcela jistě bude i moderní, designově propracovaný a technicky skvěle vybavený interiér salonu.

FOTOGALERIE ZDE:

Kromě kadeřnických služeb bude salon nabízet i kosmetiku, relaxační rituály, biodynamické masáže, dermatologii, manikúru a pedikúru, prodlužování řas nebo jednodenní a víkendové programy. „Chceme být beauty oázou v centru Prahy, kde se budou ženy i muži cítit dobře. Současná doba je těžká, psychicky náročná a relaxace i pocit krásy je o to důležitější,“ myslí si Tomáš Arsov.

Jako jeden z aktérů TV pořadu Mladší o pár let ví, jak moc může proměna vizáže změnit sebevědomí a psychiku člověka. „Ženy, které jsme proměnili, odcházely z natáčení vizuálně mladší, což omladilo jejich duševní pohodu a změnilo přístup k životu. Péče o zevnějšek a krása znamená v lidském životě mnoho, to  byla zajímavá zkušenost z tohoto natáčení a odnesl jsem si ji do dalšího profesního života,“  říká Tomáš Arsov.

Hodně péče věnoval také výběru svých partnerů. V oblasti vlasů se jím stala firma Wella a její značky System Professional a Sebastian. „S Wellou se mi spolupracuje skvěle. Vycházejí mi vstříc, mám možnost účasti na mezinárodních projektech, do kterých bych měl dokonce aktivně vstoupit.“  Nadstandardní je také spolupráce se značkou luxusní, 100% přírodní kosmetiky Alqvimia. Tomáš se stal dokonce tváří nového parfému této značky. Dalšími partnery jsou třeba Ericsson Laboratoire nebo Diamond Lashes.

Moderní vybavení, luxusní interiér, dostupné ceny i koncentrace mnoha typů služeb na jednom místě. To jsou hlavní nástroje, kterými chce Tomáš Arsov přilákat klienty. Jeho vize však sahají i dále do budoucna. Rozrůst by se měla část estetické medicíny, přibude vlastní řada kosmetiky. „Plánů máme tuny. Ale otevírání salonu mě přesvědčilo, že každý projekt má své priority, je třeba jít krok za krokem,“ dodává kadeřník.

Více na www.tomasarsov.cz.

Reklama