Jako sexy budoucí čtyřnásobná maminka se Kourtney Kardashian procházela v srpnu po Malibu se svou dcerou. Červené maxi šaty s dlouhými rukávy značky Rick Owens obepínaly její křivky a disponovaly dvěma nebezpečně vysokými rozparky. A aby toho nebylo málo, Kourtney si pod ně nevzala podprsenku. Punkovým detailem byly černé kozačky se stříbrnými přezkami.

64f05ec1b2454obrazek.png
Foto: Profimedia

Další netradiční těhotenský look předvedla po boku svého manžela bubeníka Travise Barkera. Oblékla se do přiléhavých maxi šatů s psychedelickým potiskem. Dominantní barvou na šatech byla růžová, takže se Kourtney možná snažila pojmout trend barbiecore po svém. K šatům si vzala ne příliš lichotivé síťované balerínky a na účesu by to pro příště chtělo také trochu zapracovat.

64f05edd74e12obrazek.png
Foto: Profimedia

Při další procházce s manželem Kourteney usoudila, že těhotenské bříško potřebuje trochu vyvětrat. Sice se celá zahalila do ne moc hezké sportovní teplákové soupravy, ale zip měla zapnutý jen nahoře a spodem jí tedy vykukovalo celé bříško.

64f05efdc5e1cblobid0.png
Foto: Profimedia

Čekáte miminko a už nezapnete staré kalhoty, ale zároveň si nechcete pořizovat na těch pár měsíců nové? Potom se můžete nechat inspirovat dalším modelem populární těhulky. Kombinace černých kalhot a černého trička není zase tak šokující nebo zajímavá, ale to, že Kourteney nepovažuje rozepnutý poklopec za faux pas, zajímavé rozhodně je.

64f05f0a4f226obrazek.png
Foto: Profimedia

Na fotce z dovolené Kourteney zapózovala v rozepnutých a ohrnutých džínách a v síťovaném topu, který stěží zakrýval poprsí. Na snímek se sladila s dcerou a vypadala přinejmenším pozoruhodně.

64f05f50c4fb9blobid0.png
Foto: Profimedia

I na další fotce z dovolené ukázala bříško v celé své kráse. A to v růžovém plážovém outfitu, který doplnila obřím kloboukem. Barva odpovídala barbicore a asymetrický střih byl zajímavý stejně jako velké kuličky jakožto dekorace.

64f05f60346eaobrazek.png
Foto: Profimedia

A na závěr tu máme prapodivný modrý model sestávající z ultra mini sukně a krátké bundičky s extrémně dlouhými rukávy. Fotku v něm Kourtney sdílela na Instagramu a nevíme, zda takto oblečená/neoblečená skutečně někam vyrazila, nebo jen zapózovala na snímek.

64f05f71401c7obrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Instagram Kourtney Kardashian, Elle, Harpers Baazar, autorka článku

Čtěte také:

Reklama