Chytrá kniha je ten nejlepší dárek. My vám přinášíme tipy na knížky, které by mohly zaujmout  ženy ve vaší blízkosti. Knížky pro maminku, kamarádku, sestru…  inspirujte se našimi vánočními tipy od vydavatelství Computer Press!

Vydavatelství Computer Press má ve své nabídce široký výběr různých žánrů, které mohou zaujmout kteroukoli ženu. Zde vám přinášíme několik zajímavých tipů. Pokud hledáte ale ještě něco víc, máte konkrétní představu, určitě zalistujte stránkami www.cpress.cz, uvidíte, že určitě najdete to, co hledáte. A to nejen knížky pro ženy, ale také pro své partnery nebo pro děti. Navíc na těchto stránkách můžete knížku pomocí programu on-line prolistovat, takže vidíte, jak knížka vypadá i po otevření úvodní stránky… Můžeme vřele doporučit.

 

Naše tipy:

 

Jak budovat kariéru - pro podnikavé ženy

Ulrike Ley, Regina Michalik

Co tvoří kariéru? Konflikty a konkurence! Tak odůvodňují Ulrike Ley a Regina Michalik nový model, princip kariéry ko-kon. Naučte se zacházet s konflikty a postavit se konkurenci! Musíte skrývat své pocity, jestliže se chcete dostat nahoru? Ne! Ale musíte se utkat s autoritami.

Autorky prozrazují strategie úspěšných žen z oblasti politiky a ekonomiky. Efektivní strategie při budování a rozvoji kariéry představují tipy, nová pravidla hry a modely – odpozorované při fotbale stejně jako při jazzu, vyzkoušené v profesní praxi nejrůznějších žen.

Co vás čeká:

 • pravidla hry mužů a čemu se od nich můžeme naučit
 • emocionální inteligence a co zabíjí kariéru
 • přátelství a nepřátelství žen
 • idoly, vzory a protějšky
 • vyčkávací strategie Rity Süssmuth
 • strategie „troubit na svůj roh“ Anke Domscheit a mnoho dalších

Knížka stojí 269 Kč

 

Aranžování květin - výtvarná inspirace

Ilona Karásková, Barbora Ivančíková

Vyzdobte si svůj dům květinami. Autorky pro vás připravily svěží, moderní aranžmá a vazby v různých stylech. Poradí vám jak při slavnostní příležitosti, tak ve chvíli, kdy budete chtít zkrášlit všední prostředí. Zjistíte, jak je snadno a rychle možné vyrobit si působivou dekoraci, a to i s minimem materiálů a pomůcek. Kniha je členěna do pěti kapitol, ve kterých se dozvíte, jak aranžovat mísy, vázy, dekorace, nebo jak vytvořit efektní kytici či věnec. Pro každý způsob dekorování pak najdete inspiraci pro všechny čtyři roční období. V publikaci jsou samozřejmě podrobně popsány veškeré pomůcky i materiál a projekty jsou zpracovány formou fotografických návodů. Knížka stojí 249 Kč

 

Jak se léčit vhodnou stravou
Jorg Zittlau

Co jíst či čemu se raději úplně vyhnout - rady a tipy pro zmírnění konkrétních zdravotních obtíží!
Jakou vhodnou stravu, vitamíny, minerály a stopové prvky dodávat tělu při konkrétních potížích, aby se jejich projevy zmírnily či dokonce ustoupily? Tato kniha napsaná lékařem vám poradí v případě 55 různých onemocnění či chronických potíží.

V knize naleznete:

 • nemoci a zdravotní problémy, jako např. alergie, akné, bolesti hlavy a migréna, bolesti v krku, citlivost na počasí, cukrovka, deprese, dna, hyperaktivita, hučení v uších, kinetóza, kocovina, kožní potíže, lupénka, nadváha, nadýmání, nachlazení, opar, osteoporóza, poruchy spánku, revma, unavené oči, vypadávání vlasů, vysoký či nízký krevní tlak, zácpa, zápach z úst, žlučníkové potíže a mnoho dalších,
 • užitečné rady, co v případě konkrétní nemoci raději vůbec nejíst a co naopak naše tělo potřebuje,
 • zajímavé tipy na bylinky a další přírodní zdroje, doporučení a návody na přípravu čajů, sirupů a obkladů,
 • kde příjem léčivých látek jen ze stravy nestačí, autor doporučuje i konkrétní potravinové doplňky dostupné v lékárnách,
 • další praktické rady týkající se zlepšení zdravotního stavu.

 

Knížka stojí 249 Kč

 

100 tipů, jak omládnout
Klaus Oberbeil

Upravte svůj životní styl a stravovací návyky a již za 30 dní pocítíte první pozitivní změny - pružnější a pevnější pleť a kvalitnější vlasy, dobře fungující metabolismus...

Víte, jak zregenerovat, uzdravit a „omladit“ celý organismus? Tato kniha vám poradí, jak nejlépe upravit svůj životní styl, skladbu stravy a stravovací návyky tak efektivně, abyste již po 30 dnech pocítili změny - vnější i vnitřní. Dozvíte se informace, které jste možná dosud nevěděli. Víte, že spánek díky noční produkci růstového hormonu pomáhá hubnout? A víte, že v případě špatného usínání vám pomůže sladká večeře? A že zvýšená nervozita či zhoršení paměti mohou být způsobeny nedostatkem cholinu, který lehce doplníte sojovým lecitinem?

V knize naleznete rady, jak

 • získat pružnější a pevnější pleť a kůži, kvalitnější vlasy, dobře fungující metabolismus,
 • nalézt klid, rovnováhu a větší chuť do života,
 • zvýšit koncentraci, zbystřit paměť a upravit hladinu cholesterolu.
 • Kniha obsahuje také informace, ze kterých potravin získáte látky prospívající zdraví, a rovněž zde nechybí ani nápady pro váš jídelníček.

 

Knížka stojí 159 Kč

 

 

Velká kniha IQ testů - Jaké mám IQ a jak je mohu zvyšovat; díly 1, 2, 3, 4

Ken Russell, Philip Carter

Velká kniha IQ testů je velká nejen rozměry, ale i rozsahem!

Ve čtyřdílné sadě knih Jaké mám IQ a jak je mohu zvyšovat se setkáte se 40 soubory dosud nepublikovaných testů po 40 otázkách pro každého, kdo si chce prověřit svou inteligenci.

Sada knih poskytuje neocenitelný materiál pro procvičování typických otázek, se kterými se v budoucnu s největší pravděpodobností setkáte při řešení IQ testů v praxi – např. při pohovorech do nového zaměstnání nebo přijímacích testech na vysokou školu. Procvičováním testů a naladěním vaší mysli na řešení zapeklitých otázek můžete zlepšit svoje výsledky v IQ testech o několik podstatných procentních různých typů bodů.

Na konci každé kapitoly jsou uvedeny správné odpovědi a průvodce, který vyhodnotí váš aktuální výkon podle celkového počtu dosažených bodů.

Jednotlivé díly Vám mohou pomoci řešit otázky, které vás možná právě teď trápí:

1. díl
Chcete zlepšit svoje hodnocení v IQ testech?
Chcete uspět při přijímacích pohovorech do nového zaměstnání?

2. díl
Baví vás soupeřit s odborníky na IQ testy?
Čekají vás IQ testy při výběrovém řízení do nového zaměstnání?

3. díl
Potřebujete rozvíjet svou slovní zásobu a schopnosti při řešení početních a logických úloh?

4. díl
Potřebujete zefektivnit a procvičit svoje myšlení?
Chcete vylepšit svoje výsledky v IQ testech?

Knížka stojí 590 Kč

 

Více tipů najdete na www.cpress.cz

 

Chcete vyhrát pěknou knížku? Zúčastněte se naší aktuální soutěže! 

Reklama