Čas strávený s kočkami není nikdy promarněný. (Colette)

 

Kočky nám dělají radost každý den.

Pokud doma nějakou máte, víte, jak příjemné je pohrát si s mazlivou kočičkou anebo se jí nechat zahřívat v křesle. Kočky jsou příjemnými a věrnými společnicemi.

Právě z těchto důvodů bychom jim mohli občas udělat radost v podobě zdravého pamlsku.

 

Výrobky Gourmet Gold můžete svou kočku potěšit každý den.

Vaše kočka si každý den zaslouží tu nejchutnější a nejpestřejší stravu. Proto Gourmet Gold právě pro vaši kočku vyvinul dokonalé menu pro každý den.

 

Máte tendenci vaši kočku čas od času rozmazlovat? Dejte jí každý den něco jemného a lahodného..

 

Gourmet Gold grilované kousky masa jsou pro kočky neodolatelným pokušením.

Tyto delikátní kousky kvalitního masa opražené na jedné straně a ponořené do chutné omáčky, se nabízí ve třech lákavých aromatech.

 

  • s kuřecím masem v podobě lahodných kousků kuřecího masa s vůní Středomoří
  • s lososem a špenátem jako výtečné kousky lososa se špenátovými listy
  • s krůtím masem, mrkví a špenátem v podobě jemných kousků krůtího masa se zeleninou

 

 

Je libo paštičku? Prosím, vyberte si…

 

Jemná paštika s hovězím masem

Jestli váš miláček již netrpělivě čeká u své mističky, je čas na paštiku Gourmet Gold s hovězím masem. Tato svačinka mu dodá energii do další zábavy a her.

 

Jemná paštika s kuřecím masem

Jestli byla vaše kočka celý den aktivní, nabídněte jí k večeři Gourmet Gold paštiku s kuřecím masem. Toto lehce stravitelné posilnění jí jistě přinese příjemné uspokojení.

 

Jemná paštika s tuňákem

Tato delikátní rybí pochoutka je oblíbenou příchutí většiny koček. Přichystejte vašemu miláčkovi tuto jemnou paštiku Gourmet Gold a hned uslyšíte spokojené vrnění.

 

Jemná paštika s kousky králičího masa

Aby se vaše kočka mohla pyšnit svou elegancí a zachovat si dobrou náladu celý den, vyberte pro ni jemnou paštiku Gourmet Gold s kousky králičího masa.

 

Paštičky přeci jen nejsou to pravé? Vybírejte dál…

 

Losos a kuřecí maso ve šťávě

Po výtečné pochoutce Gourmet Gold s lososem a kuřecím masem ve šťávě bude mít váš miláček krásnou a lesklou srst, kterou mu ostatní kočky budou závidět.

 

Kuřecí maso a játra ve šťávě

Jestli vaše kočka vstala levou nohou a chcete jí zlepšit náladu, vyberte pro ni Gourmet Gold s kousky kuřecího masa a jater ve šťávě, který ji povzbudí do dalších her.

 

Grilované kousky lososa se špenátem - NOVINKA

Dejte své kočce ochutnat vůni exotiky. Připravte jí k svačince neodolatelnou pochoutku Gourmet Gold grilované kousky lososa se špenátem, které jsou připraveny z křehkých kousků lososa orestovaných na jedné straně.

 

Grilované kousky kuřecího masa – NOVINKA

Jistě víte, že si vaše kočka zaslouží za svoji oddanost tu nejchutnější a nejkvalitnější odměnu. Přichystejte jí proto nový Gourmet Gold s grilovanými kousky kuřecího masa. Orestované kousky kuřecího masa jsou zalité v delikátní omáčce a podobají se lidské stravě.

 

Grilované kousky krůtího masa se zeleninou – NOVINKA

Využijte širokou paletu nových příchutí Gourmet Gold a nechejte vašeho miláčka pochutnat na Gourmet Gold grilovaných kouscích jemného krůtího masa s mrkví a špenátem a uvidíte, jak bude vaše kočka spokojeně vrnět.

 

Celý sortiment Gourmet Gold najdete ZDE