Máte rádi pečená, smažená, či grilovaná masa? Obalovaný květák a všelijaké saláty? Myslím, že většina z nás určitě ano. Jenže i ta největší dobrota se někdy může přejíst, a proto je dobré občas v kuchyni zaexperimentovat a vyzkoušet třeba nějaké novinky, které nabízí náš trh. A že jich je opravdu hodně.

Dnes vám chceme představit tatarské omáčky od firmy Kand. Určitě totiž stojí za to, abyste je se svými blízkými ochutnali.

Chystáte pohoštění pro návštěvu? A přemýšlíte, čím ochutit obložené chlebíčky nebo obložené mísy? Nebo máte rádi hamburgery a hot dogy? Pak vyzkoušejte Tatarskou omáčku na hamburgery, která je vyrobená na bázi majonézy a rajčat a dodá vašim pokrmům skvělou chuť.

Vynikající lehká Tatarská omáčka na jednohubky je vytvořená s přídavkem různých druhů pepře zase dodá neopakovatelnou chuť a šmrnc všelijakým jednohubkám, toastům, ale i uzeninám a masům.

Jako skvělý doplněk studené i teplé kuchyně jistě oceníte Tatarskou omáčku s křenem. Ten správný říz s ní získají nejen obložené chlebíčky a různé studené pohoštění, ale i grilovaná či pečená masa a uzeniny.

Delikatesní Tatarskou omáčku na sendviče zase oceníte při přípravě rychlých svačin. „Obyčejný“ obložený chléb či plněná bageta budou všem určitě chutnat. Dokonalá chuť, podtržená vybraným kořením a lahodnou majonézou, navíc obohacená o kousky okurek a žampionů vás zcela jistě nezklame. Její jedinečnost oceníte i při večerním grilování na chatě či chalupě, neboť se výborně hodí i k masům a uzeninám.

Dejte volný průchod své fantazii a nebojte se novinek ve své kuchyni. Tatarské omáčky Kand čekají na vás a jsou připraveny uspokojit vaše chuťové buňky.

Více informací najdete na www.kand.cz

Reklama