Glamping aneb luxusní kempování
5ebbb46923013obrazek.png

Zapomeňte na kempy tak, jak je znáte. Kamarádky z městečka Heartlake táboří stylově, se stavebnicí LEGO® Friends Luxusní kempování v přírodě (41392) si proto děti užijí vskutku neobyčejné táboření. Malí táborníci postaví stan se střechou jako má opravdový a uvnitř něj najdou útulné postele a toaletní stolek. Součást tábořiště je i vířivka a girlandy se světýlky. Nechte děti představit si, jaké je projíždět se na kole lesy nebo si hrát s veverkou či předstírat, že sledují hvězdy pomocí dalekohledu. Zážitek ze stavění umocní aplikace LEGO® Life s návodem Instructions PLUS, kde si děti budou moci stavbu kempu různě prohlížet, otáčet nebo přibližovat.
obrazek.pngJak si hrát: váš malý milovník dobrodružství si může užít zábavu a napětí ve stanu i doma! Přehoďte přes stůl deku a vyprávějte si společně tajemné příběhy při světle baterky, s deskovými hrami a pizzou.

Stavebnice a doplňky LEGO® Friends zakoupíte na www.pompo.cz

Náš TIP: Kempujte s LEGO® Friends! Více inspirace najdete ZDE

Zábava v domečku na stromě
5ebbb4b59e9feobrazek.png
Kdo jako dítě nesnil o vlastním domečku na stromě? Děti si nyní mohou tento sen splnit se stavebnicí LEGO® Friends Mia a její domeček na stromě (41335) Tato stavebnice je plná funkcí a detailů, díky nimž zažijí děti spoustu legrace. Vylezou s oblíbenými hrdiny do domečku v korunách stromů po žebříků nebo síti na lezení. Součást domečku je i podkroví s otevírací střechou. Stavebnice obsahuje spoustu předmětů, které dětem umožní přehrávat si nekonečně mnoho variant příběhů – vodní pistoli, knížku plnou tajemných příběhů, deskovou hru, skateboard, skříňku, která schová každé tajemství a spoustu dalšího. Obsahuje 2 minipanenky a figurky oblíbených zvířátek.
5ebbb49eba2f6obrazek.pngTip na hraní: nechte malé stavitele navrhnout si vlastí domeček na stromě. Propustit uzdu fantazii jim pomůžou pastelky a papír, pro pokročilé stavitelé skvěle poslouží krabice od bot, kterou vybaví nábytkem z nejrůznějších krabiček.

Autobusem za dobrodružstvím
5ebbb48d4f591obrazek.png

Inspirujte děti toužící po cestování k prozkoumání nových obzorů se stavebnicí LEGO® Friends Autobus přátelství (41395). Uvnitř autobusu je dostatek místa pro všechnu potřebnou výbavu, stejně jako to, co je při cestování nejdůležitější – nejlepší kamarádky! Tato stavebnice plná funkcí dětem umožňuje prožít naplno všechny části vzrušujícího výletu, od oprav a úprav vozu přes sledování hvězdné oblohy a divoké přírody až po sjíždění skluzavky nebo odpočinek u bazénu. Horní palubu lze úhledně odsunout dozadu, čímž získá malý průzkumník snadný přístup k obývaným částem pod ní.
5ebbb47d3e68fobrazek.png

Stavebnice LEGO® Friends i spoustu doplňků na výlety za dobrodružstvím zakoupíte v hračkářstvích Pompo a na pompo.cz
5ebbb4d7745d0obrazek.png


Náš článek:

Jezdecký klub v obýváku se stavebnicemi LEGO® Friends

Reklama