Do všech tří zemí, které Čedok od letošního roku přidává nově do své nabídky, poletí klienti přímým letem z Prahy a v rámci zájezdu ve vybraných termínech je čeká navíc zajímavý program zcela zdarma. Jirka Kolbaba je provede několika výlety, připraví si pro účastníky i své cestovatelské přednášky a během kurzu focení naučí, jak pořídit správnou fotku mobilním telefonem i zrcadlovkou.

k1.jpg

„S Čedokem se Jirka Kolbaba vydává na dobrodružství již podruhé, navazujeme tak v našich exotických destinacích na úspěšný program z letošního roku, kdy během února s našimi klienty navštívil Dominikánskou republiku a v březnu africký Zanzibar. Následující zimní sezónu tak čekají na zájemce celkem tři nové destinace, kde mohou známého českého fotografa potkat, ale užít si také zdarma cestovatelské přednášky, kurz focení i absolvovat přímo s ním některé výlety,“ pozval všechny dobrodruhy Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

k2.jpg

Cestovatel a fotograf Jirka Kolbaba procestoval všechny kontinenty světa a své příběhy z cest zaznamenává nejen objektivem fotoaparátu, ale také poutavým vyprávěním na cestovatelských přednáškách. Poznávání blízkých i vzdálených zemí, ale i turistických a odlehlých míst planety, je jeho celoživotní vášní a každý měsíc vyráží nejen s klienty, ale i na vlastní pěst, prozkoumat další části světa.

k3.jpg
Fota: Jiří Kolbaba

Přehled destinací a termínů s programem navíc:

  • Madagaskar Hotel VOI Amarina Resort (4*) 19. - 27. listopadu 2022
  • Omán Hotel Barceló Mussanah Resort (4,5*) 9. - 16. ledna 2023
  • Thajsko Hotel Chada Thai Village Resort (4*) 28. ledna - 5. února 2023
                 Hotel Dusit Thani Krabi Beach Resort (5*) 28. ledna-5. února 2023

Zájemci o putování s Jirkou Kolbabou v exotice si mohou rezervovat klasické pobytové zájezdy v uvedených termínech a hotelích přímo na webových stránkách www.cedok.cz, na infolince nebo na pobočkách Čedoku.

6317152fa4ee1obrazek.png

Reklama