Zapomeňte na tuctovou večeři, klišé valentýnky či přejídání čokoládou. Buďte originální a hraví. Oslnit na Valentýna můžete i zadarmo, stačí zapojit fantazii a trochu umu. Přinášíme deset tipů, jak se vypořádat s osudovou láskou i nečekaným milostným vzplanutím.

va.e ty

1. darujte hvězdu - Chcete si  vaši lásku nesmazatelně uchovat a zaznamenat? Nemusíte snášet modré z nebe, ale jisté způsoby by se našly. Například pojmenujte po své milované osobě hvězdu a darujte ji speciální certifikát. Že se to zdá jako nesmysl? Stačí jen pár kliků a na internetu získáte i mapu, kde tu vaši konkrétní hvězdu při pohledu na valentýnské nebe najít.

2. plavba lodí - Námořníci a piráti. Máloco má takový punc romantiky jako houpání ve vlnách, stříkance vody a pruhovaná trika. Vezměte svou drahou polovičku na plavbu lodí. Bojíte se citlivého žaludku? Nevadí, přibalte placatku rumu a výlet může být mnohem veselejší a hlavně v únorovém nečase pořádně prohřeje.

3. pouliční umělec - Máte rádi vycházky městem. A máte svá oblíbená místa a zákoutí, kde historické kulisy přímo vybízejí k políbení. Domluvte se s pouličními hráči a zpěváky, aby vám za drobný úplatek zahráli vaši oblíbenou písničku, až půjdete kolem s vaším miláčkem. Neočekávanou drobnou show vám budou závidět i ostatní kolemjdoucí.

4. šipkovaná - Buďte dobrodružní a hraví. Zpojte svoji fantazii a sestavte pro partneru zábavnou stezku lásky ve stylu dětské šipkované. Cestu lemujte úkoly spojenými s vašimi společnými zážitky. A jaký by mohl být závěr této netradiční výpravy. Ideálně hezky zpátky pod teplou peřinu...

5. obálka časopisu - Leonardo DiCaprio, Beyoncé, Brad Pitt nebo Angelina Jolie. Celebrity na obálce časopisu nepřekvapí. Ale co taková Markéta, Martin nebo Lída. Dejte své drahé polovičce najevo, že právě ona je ta vaše velká star. Vezměte její fotku a nechte ji vložit do připravené šablony jedné ze známých časopisů. Nechte vytisknout, vložte do rámečku a vytvořte tak jedinečné překvapení.

6. kondomy - Za okny plískanice a obvyklé únorové počasí vás neláká nikam se trmácet a chtěli byste jen zůstat v posteli. I pro vás je tu řešení. Vyzkoušejte balíčky kondomů, gelů či erotických pomůcek. V internetových obchodech najdete hodně inspirace i zvýhodněných balíčků plných “dobrodružství”.

7. Tantrická masáž - Poctivá masáž je balzámem nejen pro tělo, ale i duši. Proč si navíc příjemné chvilky neopepřit trochou erotiky. Měli jste už masáž, kde se používá kromě rukou i penis či prsa. Vyzkoušejte tantru a dopřejte si trochu erotického napětí.

tantra

8. Erotický vzkaz na těle - Zdá se to být bláznivé, ale přitom je to krásně dráždivé. Napište vzkaz pro svého partnera na část svého nahého těla, vyfoťte se a fotku pošlete či vytiskněte. Že se stydíte? I pro vás je tu řešení. Najdete jej na stránkách fiverr.com. Za pouhých pět dolarů, tedy asi sto korun, váš vzkaz na prsa, zadek či jiné části těla napíšou a pošlou jiní dobrovolníci.

9. Vzpomínkový památníček - Taky si občas vzpomenete na ty doby, kdy kamarády či rodiče potěšil vlastnoručně vyrobený dárek? Je to levné, nenáročné, ale přitom tak efektivní. Tak proč si to znovu nevyzkoušet?! Připravte jednoduchý vzpomínkový památníček. Vypiště deset nejhezčích momentů a vzpomínek, které na druhé máte. Doplnit to můžete fotografiemi.

10. Zachraň se kdo můžeš! Nevíte coby a nestíháte? Pak je tu ještě možnost nákupu dárku na poslední chvíli v podobě voucheru. Na Slevomatu nakoupíte vouchery téměř na cokoliv. Zaplatit a vytisknout jej můžete i pět minut před dlouho očekávanou schůzkou.

Reklama