Haribo

K podzimu patří nejen pouštění draků, barevné listí, babí léto, ale i návrat do školních lavic. Nemůže se váš potomek dočkat prvního školního dne nebo naopak patří mezi ty, kteří se do školy příliš nehrnou? Ať už se řadí do kterékoliv skupiny, zpříjemnit začátek školního roku mu můžete nejen vlídným slovem a povzbuzením, ale třeba i sladkou odměnou v podobě bonbonů HARIBO Dinosaurier. Na bonbonech ve 200g balení si pochutnají všichni milovníci klasické želatiny. Radost pak udělají i svým vzhledem hlavně dětem, které mají rády dobrodružství.

Haribo„Tradiční želatinové bonbony se mezi našimi zákazníky těší stále největší oblibě. Proto jich v naší nabídce mohou najít nepřeberné množství druhů a příchutí,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „HARIBO Dinosaurier jsou barevné želatinové bonbony ve tvaru dinosaurů, které zavedou Vaše děti do pravěku a probudí v nich malé paleontology,“ dodává Rostislav Němec.

Na bonbonech HARIBO Dinosaurier si vaše děti nejen skvěle pochutnají, ale poslouží jim i jako figurka v kouzelném světě plném dinosaurů, pravěkých zvířat a prehistorických tvorů. S každým otevřením pytlíku těchto bonbonů totiž začíná nová cesta do pravěku!

Reklama