aukcePatříte-li stejně jako naše kolegyně Míša Kudláčková mezi milovníky „věcí s příběhem“, pak by vám neměla uniknout adventní internetová aukce linky bezpečí, která začíná právě dnes.

Na webových stránkách aukce.linkabezpeci.cz stačí provést jednoduchou registraci a již Vám bude k dispozici skvělá nabídka uměleckých děl dětí a mládeže, která nám věnoval Český rozhlas on-line ze soutěže s názvem Malujeme po síti.

Pro náročnější zájemce jsou v aukci k dispozici výtvarná díla z uměleckých spolků Hollar, Mánes, Umělecká beseda a hosté. Tyto české historické umělecké spolky podporují Linku bezpečí  a věnovaly do aukce díla významných českých výtvarníků.

aukceDětská díla jsou zastoupena nejen mnoha výkresy, ale i krásnými keramickými objekty. Z uměleckých děl výtvarných spolků naleznete v aukci například díla výtvarníků akademického malíře Jiřího Brázdy, Jany Budíkové, Zdeňka Veselého a mnoha dalších.

I letos Vám nákup zjednoduší tzv. automatický přihazovač, který za vás bude automaticky přihazovat minimální příhoz do výše, kterou jste ochotni za dílo vynaložit.

Chcete-li si ozdobit byt nějakou z těchto věcí, koupit originální dárek pro blízké nebo jen podpořit dobrou věc, přejeme vám v aukci mnoho úspěchu.

Koupíte si něco? Nakupujete v internetových aukcích?

Dnes si povídáme o tom, čím jsme v dětství chtěli být. Více se dozvíte ZDE. Hledáte inspiraci? Pak nahlédněte do dnešního článku Čím jsme v dětství chtělí být? A čím jsme se stali?

Svoje příběhy, které můžete doplnit i obrázkem vašeho pracoviště nebo vás v akci, posílejte na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Dnes je ve hře kosmetický balíček obsahující Pinnacle - tělové mléko s vůní mandlí a pemzu, dále můžete získat Activ F - šampon pro ženy proti padání vlasů a připraveno máme i něco sladkého.

Reklama