Po dlouhé době jsem vyrazila na vytouženou dovolenou, sice jsem chtěla zvolit spíše exotiku, ale nakonec jsem skončila v nedalekém Chorvatsku, kde jsem ještě nebyla. K této zemi jsem byla spíše skeptická, ale teď vím, že to byl omyl, rozhodně se tam budu vracet.

sd

Krásné úterní ránko, tak jakpak jste se tu měli? Já si ty dva týdny volna nádherně užila, po celou dobu panovaly teploty nad třicítkou, nebe bez mráčků a moře překrásně čisté, to jsem ještě nikde neviděla! Je tedy fakt, že po příjezdu mě to počasí v ČR dost nemile zaskočilo, člověk se těší, že bude průběžně udržovat opálení, místo toho se však choulí doma v teplácích a mikině. Nicméně na Chorvatsko již nedám dopustit, část dovolené jsme trávili na ostrově Pag v části Novalja, a poté jsme přejeli do Biogradu. Osobně se mi tedy více líbilo právě na ostrově Pag, především asi díky proslulé party pláži Zrće, ale o té se ještě dočtete tento týden. Když nad tím přemýšlím, chci zpět …

af

Ale dost snění a zpět do práce :-), i dnes jsem připravená na vaše příspěvky na našem redakčním e-mailu redakce@zena-in.cz, budu se těšit a přeji vám co nejkrásnější úterní den.

Ještě se vás zeptám, jezdíte do Chorvatska? Která lokalita je vaše oblíbená a kterou byste doporučili? Hvala :-)

gsa

Reklama