Naše čtenářka s nickem Glady je při slevových akcích hodně opatrná, protože se párkrát zklamala. Ale zase může doporučit zájezdy a slevové vouchery na kadeřnické a kosmetické služby. Máte podobné zkušenosti?

Hlavně v povánočním čase se skoro ve všech obchodech rozjíždějí slevové akce. Ze všech stran na nás koukají  lákače  „sleva 50%“, „kup tři, zaplať dva“, „totální výprodej“  a podobně.

Já jsem při nakupování ve slevách dost opatrná, s některými nákupy nemám dobré zkušenosti.

Nakoupily jsme třeba s kolegyní z práce povlečení na serveru vyprodejskladu.eu. Byla  to velmi lákavá nabídka, povlečení na fotkách vypadalo skvěle. Takže jsme objednaly, zaplatily a čekaly na balíček. Balíček v pořádku dorazil a my jsme byly v šoku. Povlečení bylo z materiálu, který se nehodil  ani „na hadry“, navíc bylo ušité křivě, čouhaly z něj nitě, prostě naprosté zklamání. Balíček jsme tedy vrátily.

Naštěstí se zachovali slušně a penízky nám vrátili.

Jinak je tomu v kamenném obchodě, kde si zboží můžeme tzv. osahat. Tady se dají pořídit pěkné věci za super ceny. Hlavně při sezonních výprodejích. Tak běžně na jaře kupuji zimní oblečení a obuv a na podzim věci letní. I když u některých nákupů jsem si všimla, že sleva vlastně slevou není, u zboží prostě před slevou prodejci navýší cenu a pak zboží  zlevní, takže vlastně sleva nesleva.

Dobré zkušenosti mám se slevovými servery na pobyty, které jsme zakoupili už několikrát. Třeba jsme byli v Krkonoších na Smíchovské boudě na 3 noci s polopenzí pro dva za 1940,-.Takže super.

Ještě kupuju na slevových serverech vouchery na různé kosmetické a kadeřnické služby. Zrovna na Vánoce jsem dala dceři jako dárek voucher ke kadeřníkovi a byla velmi spokojena.

Taky využívám slevové akce na potraviny, což při dnešních stále se zvyšujících cenách je skoro nutnost. Razím heslo, když je levná rýže, bude se jíst rýže, když jsou levné brambory, budou se jíst brambory. Znám ale pár lidí, kteří když jsou některé potraviny ve slevě, tak je nakoupí, i když je běžně nekupuje. Nedávno třeba známý nakoupil ve slevě kuřata, vzal si hned tři a pak dva dny jedl jenom kuřata, protože jim končila doba spotřeby.

Takže slevy využívám, ale s rozumem. Nenakupuji věci ve slevě, když je nepotřebuju, jen proto že jsou levné.

glady

Milá Glady, díky za doporučení názor

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Nakupujete ve slevách?

 • Který druh zboží nejčastěji pořizujete ve výprodeji? Co jste sobě, dětem nebo manželovi koupila naposledy?
 • Využíváte sezonních slev celoročně?  
 • Necháváte si dokonce „vánoční“ nákupy až na leden, kdy je to výhodnější?
 • Jaké nákupy byste doporučila ostatním ženám.
 • Vadí vám názory, že slevy jsou vlastně podvod a ve skutečnosti o slevu nejde? Dáte se tím ovlivnit? Kazí vám to náladu, nebo na to nedbáte?
 • Kterým slevám rozhodně neodoláte? Je to při nákupu oblečení, sportovních potřeb, bot, nebo doplňků?
 • Stává se vám, že si na slevu vyhlédnutého zboží čekáte?
 • Co se podle vás vyplatí koupit a co rozhodně ne?
 • Prozradíte nám svůj nejlepší kauf?

Na vaše příspěvky se už teď moc těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Pošlete mi třeba fotku svého úlovku?

A na co se můžete těšit za svůj příspěvek?

Mám pro vás opravdovou lahůdku: trojitý dárek, který využijete při honbě za slevami

darek

 • Krokoměr ACRA, abyste si ověřila, kolik kilometrů jste naběhala
 • Mýdlo Oriflame, abyste mohla po příchodu domů spláchnout prach cest
 • Řasenka Hyper Strech Oriflame, abyste se udělala ještě
Reklama