Dobré ráno Vám přeji, ženy-in...

Dnes je, alespoň tady v Praze, pošmourné a jako dělané pro vzpomínání. Třeba na léta, kdy jsme byly školou povinné. A na třídní srazy.

My jsme ty gymplové začali provozovat hned po maturitě, jenom frekvence postupně trochu upadá a ne všichni se na ně dostaví, ale že se ještě někdy sejdu s lidmi ze základky, to mě nikdy nenapadlo...

A za všechno může, jak jinak, internet. Konkrétně Spolužáci. Protože někteří spolužáci se rozhodli nám na Spolužácích založit třídu, no a tím to začalo.

Byla to prý někdy doslova detektivní práce, dopátrat se některých jedinců, a ještě pořád nebyli nalezeni úplně všichni, ale hlavnímu organizátorovi celé akce se opravdu povedlo informovat o srazu většinu bývalé 8A... A světe div se, většina také dorazila.

A co Vy, milé ženy-in? Byly jste na nějakém třídním srazu? Jaké to bylo? Zažily jste třídní sraz po letech, nebo se se svými spolužáky potkáváte pravidelně? Znáte Spolužáky? Máte třídní srazy rády, nebo je naopak nesnášíte? Jedna z Vás sem nedávno psala SOS o třídním srazu - jak dopadl?

Napište nám o svých zážitcích na redakce@zena-in.cz a vyhrajte Bioaktivní Multikomplex!

Reklama