Dobré ráno, ž-inky,

 

i když pro mě moc dobré není. Díky mé včerejší klasické migréně jsem i s prášky proti bolesti měla velký problém s usínáním. Moc jsem toho nenaspala. Sotva se mi totiž povedlo usnout, když bolest polevila, hned se mi rozdrnčel budík a já musela vyrazit do redakce. Snad to zpraví trochu kávy a vaše milá společnost.

 

A co nás dneska spolu čeká? Budeme objevovat jaké kostry se nám schovávají nejen ve skříni, ale i pod postelí. Kromě jiného mám pro vás připravenou oblíbenou Richardovu poznávačku. A také, pokud vás štve, jak vás chlapi neustále hodnotí, budete si moc dnes ohodnotit pár chlapů a můžete být klidně kritické, vždyť oni vás taky nijak nešetří ;)

 

Co se týče mých koster pod postelí, jednou jsem tam našla v tichosti sedět a čekat obrovského pavouka. Moje fobie udělala své a dokud nebyl nevítaný návštěvník vyprovozen z bytu, odmítala jsem se do něj vrátit já. A i potom jsem byla schopná se před každým ulehnutím na lůžko podívat pod postel s baterkou v ruce, zda tam ještě není nějaký osminohý kamarád. No, vydrželo mi to asi měsíc a pak se můj strach trochu ukolébal. Každopádně jsem si jistá, že vy máte svých příhod taky dost.

 

Takže, co se vám povedlo najít pod postelí? Bylo to něco, co vás vystrašilo k smrti nebo jste měla naopak radost, že jste konečně našla to, co jste tak dlouho hledala? Napište mi na naši e-mailovou adresu redakce@zena-in.cz. Budu se těšit na vaše příspěvky!

První chlap k hodnocení - do něj ženský!

Tak tento borec k nám připutoval až z Austrálie. Aby u nás uspěl, celé dny pracně posiloval, aby jeho svaly dostaly ten správny tvar. Zapomíná ovšem, že když se mu zvětší svaly na stehnech, opticky to zmenší jeho chloubu. Navíc nechápu, proč si všichni modelové myslí, že jejich hruď mírně naolejovaná, je ještě více sexy. Ale aspoň se docela hezky usmívá. No a co si o něm myslíte vy? Zahlasujte nám v anketě.