Dobré ráno, ženy-in,

včera jsem šla sama spát a ještě osamělejší jsem dneska vstávala, tak nevím na kolik dnes budu moci být objektívní k tématu. Pokusím se však být nezahořklá. To víte, dlouhá a přehnaná abstinence nesvědčí každému a já mám občas pocit, že i den je zbytečně dlouhý.

Ovšem, dnešek by mi to měl aspoň částečně vynahradit. Máme se bavit o tom, co děláme podle chlapů špatně v posteli. No, to nejdůležitější z jejich pohledu už bylo řečeno v dnešním článku k tématu dne. Ale mě by zajímalo, jestli jako ženy, tuhle kritiku berete jako objektivní nebo jako výkřik mužské ješitnosti, která nesnese křivého slova v ničem a nejlépe nikdy. Máte taky pocit, že to se svými stížnostmi trochu přehání a měly by si nejprve zámest před vlastním prahem, nebo jsou naprosto objektivní a mají pravdu v tom, že jsme opravdu takové polena?

Já si rozhodně jako kus dřeva nepřipadám, ale o můj názor tu až tolik nejde. Mě by zajímal ten váš! Pište mi tedy do mailu redakce@zena-in.cz vaše postelové zážitky, které ukáží na čí straně je pravda. Za dnešní cenu to rozhodně stojí, ale uznávám, to to stojí vždycky. Ovšem o důvod navíc, proč psát a pokoušet to vrtkavé štěstí. Třeba se dnes usměje i na vás ;)

A já můžu doufat, že dnes už nebudu usínat sama...;)