Vítáme vás u posledního denního tématu tohoto týdne. Mám radost, že tentokrát můžeme týden zakončit optimisticky. Budeme si povídat o našich spřízněných duších.

Je pátek, nejoblíbenější den v týdnu většiny z nás. Před námi je poměrně teplý a slunečný víkend. Alespoň to tak slibují meteorologické předpovědi. Využijete toho a někam vyrazíte nebo se budete raději věnovat důkladnému odpočinku?

Pokud se rozhodnete vyrazit na cesty, mějte na paměti, že i tam můžete potkat svou spřízněnou duši. V tomhle videu najdete návod, jak jednoduše, efektivně a zcela originálně zaujmout pozornost.

Téma na dnešek: Moje spřízněná duše

Může to být kdokoliv. Sestra, matka, spolužačka, kamarádka, kterou jste náhodně potkala v kavárně, nebo i váš přítel. Napište nám o své spřízněné duši. O tom, jaký spolu máte vztah, jak jste ji potkala, jak dlouho se znáte. Pošlete své spřízněné duši vzkaz prostřednictvím Ženy-in.

Své příspěvky na téma spřízněná duše posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dnešního dne zveřejňovat. Z došlých e-mailů také vybereme jeden, jehož pisatelku odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou.

Reklama