Venku je to sice trošku divočina, ale i tak vám přeji krásný čtvrteční den. Dnešní den jsem sice chtěla zahájit nějakým dovolenkovým tématem, ale pak jsem viděla nádherné video, které mě neskutečně dojalo, a chci se o něj s vámi podělit.

b

Tak a je to tady, má poslední editace, tedy jen na čtrnáct dní, pak se vám zase vrátím :-). O víkendu odjíždím na dovolenou a mé myšlenky se už točí kolem balení a válení se na pláži, ale včera mi kamarád poslal video, které mě vážně dojalo. Jsem velkou milovnicí zvířat, a to bez rozdílu, teda ryby moc nemusím. A proč vás chci přivítat právě tímto videem? Stále se mluví o tom, jak díky nám – lidem vymírají různé druhy zvířat, a to většinou kvůli malichernosti, jako jsou například kožešiny či kůže na nějakou „parádní“ kabelku z hada, což absolutně nechápu. Vždy mě proto dostane někdo, kdo zachrání nějaké zvířátko, i když se jedná třeba o malé kotě. Tímto videem chci poděkovat všem, kterým není osud zvířat lhostejný, máte můj obdiv a díky vám!

Krásné dobré ráno, milé čtenářky, doufám, že máte příjemný start do nového dne. a i dnes připomínám, že jsem na e-mailu redakce@zena-in.cz, těším se na vaše příspěvky. :-)

Reklama