Jen co jsem otevřel oči, uviděl jsem to nejkrásnější stvoření na světě. Svou ženu. Byla milá, usměvavá, a když jsem jí připravoval snídani, nemohl jsem se dočkat okamžiku, až ochutná chleba se sýrem a čaj.

Ne, nezbláznil jsem se. Opravdu někdy takové pocity mívám. Ale po ránu, když to řeknu, nepadají podobné věty na úrodnou půdu. Prý ví, jak po ránu vypadá, ať si z ní nedělám legraci. I když je na ní vidět, že jí má slova dělají dobře.

Podobné lichotky občas směřuji na svou ženu, ale dnešní téma není ani o mé ženě, ani o lichotkách vašich partnerů vám.

Dnes se vás chci zeptat, jak reagujete na lichotky, flirtování, nebo svádění mužů, kteří nejsou vašimi životními partnery.

Nežádám vás o to, abyste se přiznávaly k nevěře. Ale zajímají mne způsoby, jakým se vám cizí muži snaží dvořit, vlichocovat, popřípadě se s vámi seznámit. A také co si tom myslíte. Zda vám svádění, flirtování, lichocení od cizích mužů dělá dobře. Zda to nesnášíte. Za co takové chování považujete.

Ani humorné historky na téma flirtování, lichocení a svádění nepadnou na neúrodnou půdu.

Na vaše příspěvky se těším na e-mailové adrese:

redakce@zena-in.cz

A pokud budete chtít ukázat tomu svému, že o vás má někdo zájem takový, že vám posílá domů květiny, napište a já jedné z vás za příspěvek tohle přání splním!!!

A abych nezapomněl, za chvíli, kolem osmé hodiny, vyhlásím dnešní logickou soutěž…


15í17m24a

Reklama