Dobré ráno, ž-inky,

tak jak jste na tom se spodním prádlem takhle po ránu? Už ho máte na sobě, nebo ho ještě nemáte na sobě či ho dokonce už nemáte na sobě? To jsou hlavní otázky, o kterých bych se s vámi dnes chtěla povídat. Kromě jiného by mě i zajímalo, jaké spodní prádlo preferujete. Klasické bombarďáky, sportovní kalhotky, tanga, spodky s nohavičkami? A co se vám líbí u pánů? Slípky, trenky nebo boxerky?

Abych se já přiznala, tak u pánů mě vyloženě iritují slipy. Kdo mohl tohle spodní prádlo vymyslet, fakt nechápu. Nemá to žádný styl a chlap v tom vypadá vyloženě blbě. Co se týče mého spodního prádla, preferuji to s nohavičkami. Rozhodně nechodím naostro a nejbližší tomu možnost tanga mě nepříjemně řežou a vůbec nejsou pohodlné. Nosím je jen při významných příležitostech. ;)

Ale abych vás dnes ještě trošku více navnadila, můžete se opět těšit na Richardovu poznávačku! Doufám, že dnes vám to nepřijde tak jednoduché jako minule, kdy jsem na vás byla moc hodná.

Ale mezitím mi pište své spodní zážitky a zkušenosti na mail redakce@zena-in.cz, protože za to můžete vyhrát pěknou cenu! ;)

Reklama