Dobré ráno, milé čtenářky!

Včera jsem v centru Prahy chytla ten největší slejvák, akorát když jsem šla s nákupem na návštěvu k mamince. Vždycky jsem postupovala po částech. Chvíli jsem se zbaběle schovávala i s deštníkem někde u kraje domu, a pak zas sebrala odvahu a chvíli se pohybovala směrem k matce. Všude tekly proudy vody. Během chvilky jsem měla sandály mokré i zevnitř, začaly strašlivě klouzat, takže každý krok jsem se všemi prsty u nohou snažila udržet botu na noze. Přišla jsem úplně mokrá a boty doteď suším v novinách.

Jak to vypadalo u vás? Jste někdo z těch míst, kde voda zatopila silnice? Máte nějaké zprávy? Fotografie?

Informujte nás a my vás možná odměníme :-).

Jinak dnešní téma razítka a podpisy dává také dost prostoru k vyjádření. Podpis potřebujete, aby Vám vydali peníze v bance, poštu u přepážky. Potřebujete ho už na základní škole, abyste omluvili svou nepřítomnost ve škole. Někteří z vás možná sbírají podpisy známých osobností - pošlete nám své úlovky!
Razítko potřebujete ke studiu, k bydlení i k hypotéce...

Budu ráda, když se nebudete jenom pod mým článkem bavit o tom, že všichni pořád jenom nadávají, a přitom svět se dávno změnil k lepšímu. Změnil? No tak nám o tom napište! Téma je mnohem širší!

Reklama