Přeji všem čtenářkám Ženy-in krásné ráno. Počasí nic moc, zima jako na jaře a přitom je dnes první letní den! A taky nás dnes čeká nejdelší den a nejkratší noc v roce!

Honem ještě vymyslete, jak si ji co nejlíp užít. Ze středy na čtvrtek nás čeká Svatojánská noc, kdy se otevírá země a vydává své poklady a taky si v tu dobu všechny štěstíchtivé dámy nezapomenou natrhat devatero kvítí, aby si zajistily příznivý rok. Ale to trochu fušuju kolegyni Míše Kudláčkové do řemesla, však ona vám o tom jistě něco zajímavého napíše.

My se dnes budeme probírat cestováním s našimi zvířátky.

Co jste zažily při cestování se svým zvířátkem? Autem, metrem, autobusem, tramvají, lodí nebo třeba i letadlem? Berete ho často s sebou? Cestuje rádo? Nebývá mu špatně? Vítány jsou všechny historky, které vás napadnou. Veselé i smutné, akční i zcela pohodové. Napište nám! Dvě z vás získají nový přípravek Tranquil pro pejsky na cestách v ceně 350 korun. Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Co to je Tranquil?

Traquil uklidňující preparát pro psy pomáhající během poruch spánku, podporující uklidnění během transportů a dalších případů, které znamenají pro psího přítele nežádoucí stav neklidu a úzkosti často vedoucích až k patologické únavě či naopak zvýšené agresivitě. Založen je na balancovaném poměru rostlinných esencí a dalších přírodních látek, jenž zaručuje zcela neinvazní působení bez nežádoucích dopadů návykovosti či drogového omámení. Rostlinné esence obsažené v preparátu tranquil díky svým antibakteriálním a antivirálním účinkům jsou současně vhodným doplňkem během nachlazení a bakteriálních nemocí, které jsou často i samotnou příčinou neklidných stavů zvířete. Preparát je doplněn příchutí jater, pro lepší přijetí psím přítelem.

Kdy se hodí?

  • Při poruchách spánku
  • Při úzkosti
  • Pro uklidnění
  • Pro uklidnění během transportu
  • Pro celkovou stabilizaci nálady
  • Při nadměrné agresivitě
  • Nemá návykové ani omamné účinky
Reklama