Omlouvací téma je tu, milé čtenářky. Máte potřebu někomu se omluvit, ale nedovedete mu to říct do očí? Pokud ano, jste na tom pravém místě v pravou chvíli!

Je tu pondělí, milé čtenářky, a s ním téma plné vašich omluv. Znáte někoho, komu byyste se chtěla omluvit? Ale netroufáte si, říct to dotyčné či dotyčnému přímo? Tak to zkuste pomocí našeho magazínu!

Téma dne 9. ledna 2012: Omlouvám se!

  • Cítíte potřebu někomu se omluvit?

A´t už se jedná o malichernost, větší průšvih či celoživotní křivdu… tentokrát máte šanci se prostřednictvím magazínu ŽENA-IN.cz omluvit. Upřímně a od srdce. Pokusit se vysvětlit svůj postoj k problému, který nastal, a z očí do očí si netroufáte. Své omluvy posílejte na e-mailovou adresu magazínu (viz níže). Chcete-li mít šanci na malý hřejivý dárek, který pak můžete předat adresátovi vaší omluvy, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec – popište v něm situaci, při které došlo k tomu problému, za nějž se omlouváte. A jaký dárek dostane váš adresát? Sladký BIO balíček s čokoládovými pralinkami, ceylonským čajem, irskou kávou a vysokoprocentní čokoládou.

Vaše omluva nechť přistane v naší poště nejpozději 9. 1. 2012 v 15.00 hodin.

cena

Reklama