Dobré ráno, milé ženy-in, a pokud možno bez pohrom...

Já jsem právě smazala z redakční pošty několik tun spamů na téma ,,Chcete mít větší penis?" (ne, nechci, nechci žádný penis :)), nebo ,,Chcete si vydělat skutečné peníze?" (no, ne že bych nechtěla, ale silně pochybuju, že mi k tomu pomůže mail plný japonských broučků :)) a řadu dalších... To je taky vždycky slušná pohroma, naštěstí ne v bytě :) Ještě že spamy nemají nožičky a nezvoní mi u dveří :)

Ale co se pohrom v bytě týče, momentálně je pro mě pohromou hlavně nedostatek času. Nedávno nám před barákem začali stavět Alberta a následkem je padající omítka - teď už se dostala do fáze, že se odlupuje ve velkých plátech - tudíž je na čase pořádná rekonstrukce. Jenže na ni jaksi furt není čas...

A jak jste na tom s pohromami v bytě Vy? Zažila jste nějakou? Nebo ji dokonce sama způsobila? Co pejsci? Hmyz? Děti? Příbuzenstvo? Řemeslníci? Uspořádal Váš potomek ve Vašem bytě mejdan? Vytopil Vás soused? Potkala Vás povodeň? Zkrátka napište nám o pohromách, které se udály u Vás v bytě (nebo v bytě Vašich známých) a pošlete třeba i fotky na redakce@zena-in.cz - nejlepší příspěvek jako vždy odměníme!

Reklama